Według papieża mordowanie chrześcijan to “boski plan”

Opublikowano: 13.12.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2937

Jezuita Jorge Maria Bergoglio, czyli papież Franciszek, nie przestaje szokować katolików swoimi dziwacznymi wypowiedziami. Najnowszy skandal jaki wywołał to stwierdzenie, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to część boskiego planu pokojowej koegzystencji tych dwóch religii.

Niezwykłe stwierdzenie padło 8 grudnia bieżącego roku i dotyczyło wydarzeń w Algierii, w czasie wojny domowej. “Życie 19 religijnych mężczyzn i kobiet zamęczonych podczas wojny domowej w Algierze jest świadectwem boskiego planu miłości i pokojowego współistnienia chrześcijan i muzułmanów” – powiedział papież Franciszek

Według niego zamordowanie przez muzułmanów algierskich chrześcijan to “wielki znak braterstwa” i ogłosił, że nie ma problemu i wszyscy zabici są i tak świętymi Kościoła katolickiego.

Dziwnych wypowiedzi urzędującego papieża jest tak wiele, że trudno podejrzewać, iż są to tylko wpadki pana Bergoglio. Po prostu jest to papież, który działa przeciwko religii, na której czele stoi.

Szczególnie szokuje jego uwielbienie dla islamu. Może powinien raczej zostać jakimś wielkim muftim, a nie papieżem. W zeszłym roku oświadczył na przykład, że islamski terroryzm nie istnieje tak jak nie istnieje terroryzm chrześcijański(!). Wcześniej porównywał zbrodniarzy z Państwa Islamskiego do apostołów Jezusa.

Trudno wyobrazić sobie większe nieszczęście dla Katolików niż taki antypapież jakim jest pan Bergoglio. Pod takim przewodnictwem kościoła można uwierzyć w przepowiednie Malachiasza na temat ostatnich lat papiestwa.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Aloes 13.12.2018 13:42

  Przepowiednia odnośnie końca świata mówi o dwóch papieżach. Jeden będzie rządził krótko, a po nim nastanie CZARNY PAPIEŻ który poprowadzi dzieło zniszczenia. Wiele osób interpretuje to dosłownie mając na myśli papieża o ciemnym kolorze skóry. Należ zwrócić uwagę na to, iż obecny papież jest Jezuitą!!!, a najwyższego generała jezuickiego nazywa się CZARNYM PAPIEŻEM!!! Ot taka mała przewrotność dla uśpienia czujności mniej wnikliwych.

 2. Kain 13.12.2018 14:10

  Ten koleś jest zły i nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem jak wszyscy papieże. Jednak trzeba przyznać ,że to chrześcijaństwo zbudowało naszą cywilizację i jest lepsze od chamskiego islamu i wariatów (piszę o ekstremistach ) wszelkiej maści z pod znaku koranu. Na naszych oczach plan multi kulti zaczyna się spełniać i niszczenie państw narodowych postępuje a my “śpimy” bo mamy co żreć i pić , a ONI dorzucają do kotła ciekawy kiedy wybuch.

 3. Radek 13.12.2018 16:24

  Chrześcijaństwo zniszczyło naszą Polską cywilizację i doprowadziło do takiego stanu jaki teraz mamy. Ale i tak jest lepsze od innych “nowoczesnych” trendów. A co do Islamu, to uwierzcie, naprawdę bardzo niewiele w ideologii różni się od Chrześcijaństwa. Oczywiście i Chrześcijanie i Muzułmanie uważają te drobiazgi za duże różnice, ale patrząc z daleka, to prawie to samo. Obie religie nie chcą poznać jak jest, tylko chcą stwierdzić jak jest.

 4. norbo 13.12.2018 17:47

  Przecież to czysta doktryna kościoła katolickiego: jeśli wydarzy się coś dobrego to “dzięki bogu” i “łaska pańska”, jeśli coś złego to “niezbadane są wyroki boskie” czy “bóg wystawia nas na próbę”… Nawet jeśli uznamy, że do złego wiedzie nas szatan to i tak zgodnie z doktryną jest on “upadłym aniołem”, czyli tworem boga. Jeśli wypowiedzi zgodne z doktryną szokują katolików to nie są oni prawdziwymi katolikami.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.