Wg prasy Macron rozważa dymisję

Opublikowano: 15.06.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 246

Zbigniew Stefanik – korespondent polskich mediów we Francji – mówi o wywołanych śmiercią George’a Floyda protestach we Francji. Rząd w Paryżu planuje zmiany w prawie prowadzących de facto do likwidacji policji. Wielu funkcjonariuszy strajkuje przeciwko tym koncepcjom. Z drugiej strony, jak zwraca uwagę rozmówca Jaśminy Nowak, francuska policja bardzo brutalnie zwalcza wszelkie manifestacje godzące w interesy władzy. Jak mówi Zbigniew Stefanik, na skutek pandemii koronawirusa od 1 marca pracę straciło 0,5 mln Francuzów. Przewiduje się, że w przyszłym roku bezrobocie sięgnie 15%. Prognozowana recesja ma wynieść 11%, a powrót na drogę wzrostu ma mieć miejsce w 2022 r.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.