Wezwania do wojska w środku nocy

Opublikowano: 19.11.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1953

W ostatnich dniach w środku nocy zaczęto wzywać mężczyzn do wojska. Jak piszą media, tłumy zjawiły się w koszarach, niektórzy z dziećmi, których nie mieli z kim zostawić. Ludzie pytają, co się stało i czy są jakieś szczególne okoliczności, np. stan zagrożenia. W internecie zaczęły się spekulacje na ten temat.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Hugo
Gość
Hugo

Nie jest tajemnicą, że USA chce zapalić całą zachodnią granice Rosji.Przy pomocy prowokacji mają powstać lokalne wojny z Rosją.Polska też ma być wciągnięta w wojne z Rosją i wasale (nie)polskiego rządu doskonale to wiedzą i wykonują polecenia swoich mocodawców za oceanem.Ponieważ USA nie ma szans w bezpośrednim starciu z Rosją więc został stworzony alternatywny plan.W agresji na Rosje nielegalne sankcje USA nie dały żadnego efektu i nie osłabiły mocno Rosji.Dlatego plan wojen lokalnych ponieważ każda wojna, nawet lokalna mocno obciąża ekonomicznie.Dla reżimu USA życie ludzkie nigdy nie miało znaczenia.Rosja widzi te plany i w razie agresji odpowie atomowym uderzeniem odwetowym przy pomocy taktycznej broni atomowej. Znane symulacje takich działań potwierdzają, że w ciągu 48 godzin może zginąć do 9 mln Polaków.Pozostaje pytanie. Dlaczego Polacy wybierają do władzy zawsze swoich oprawców i zdrajców?