Węgry chcą antyimigracyjnej koalicji w UE

Opublikowano: 13.03.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 452

Minister spraw zagranicznych Węgier Peter Szijjarto powiedział, że Węgry chciałyby ściślejszej współpracy w sprawie imigracji z rządami Austrii i Włoch, po tym, jak partie antyimigracyjne wygrały wybory w tych krajach.

Mogłyby one dołączyć do nieformalnej koalicji Węgier, Polski. Słowacji i Czech, sprzeciwiających się programom relokacji imigrantów w Unii Europejskiej.

Kanclerz Austrii Sebastian Kurz powiedział w piątek, że nadchodząca prezydentura Austrii w Unii (drugie półrocze 2018) powinna być poświęcona przede wszystkim problemowi imigracji i przeniesieniu dyskusji z relokacji imigrantów na pomysły ograniczenia imigracji do Unii

We Włoszech nowy rząd stworzą albo koalicja prawicowa albo populistyczny Ruch 5 Gwiazd, ale oba ugrupowania są za powstrzymaniem nielegalnej imigracji do Unii, która dziś głównie odbywa się przez Włochy.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: Reuters.com
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.