WEF zachwala „odmładzanie starych mózgów młodą krwią”

Opublikowano: 21.05.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3672

Osiem lat temu Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) opublikowało poniżej zamieszczone wideo w ramach swego Laboratorium Pomysłów, na którym badacz z Uniwersytetu Stanforda – Anthony Wyss Coray, wyjaśniał, w jaki sposób młoda krew może stać się prawdziwym „źródłem młodości”.

Profesor neurologii twierdził na nim, że krew transportuje wiadomości między różnymi narządami, a młoda krew może być w stanie poprawić zdrowie, naładować stary mózg i powstrzymać spadek zdolności poznawczych. Wyss-Coray prezentował swoje pomysły na Global TED, Tencent WE Summit oraz Światowym Forum Ekonomicznym i został umieszczony przez magazyn „Time” na liście „The Health Care 50” najbardziej wpływowych osób zmieniających opiekę zdrowotną w 2018 roku.

Punktem odniesienia w Ameryce, jak chodzi o dziedzinę przeciwdziałania starzeniu się, jest także David Sinclair. Oprócz diety i aktywności fizycznej, Sinclair zaleca post (opuszczanie posiłków) i suplementy (NMN, resweratrol, K2, metformina).

W wywiadzie dla kanału Joe Rogana stwierdził, że transfuzja krwi od młodych ludzi byłaby bardzo skuteczna, ale dla niego jest to praktyka „zbyt ekstremalna”. Żydowskiego pochodzenia naukowiec napisał także książkę pt. „Długość życia: Dlaczego się starzejemy – i dlaczego nie musimy tego robić”.

Jest to marzenie miliarderów z WEF – starców pragnących pozostać młodymi tak długo, jak to możliwe lub nawet na zawsze – obficie wyposażonych w środki i władzę, by swe pragnienia zamienić w rzeczywistość.

Ale oczywiście wątek o adrenochromie (zarzuty aktora Jima Cazeviela, twierdzącego, że elity przetaczają krew dzieci) jest absurdalną i urojoną teorią spiskową pozbawioną podstaw…

Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.