Wędrowni sztyletnicy

Opublikowano: 27.02.2021 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1521

To jest potworna zbrodnia, nie mająca precedensu w historii świata, jeśli chodzi o skalę!

Gdy w roku 2007 wybuchła w Łodzi afera „łowców skór”, polegająca na tym, że lekarze i pielęgniarze z łódzkiego pogotowia mordowali pacjentów aby ich zwłoki przekazać odpłatnie (za kilkaset złotych za jednego nieboszczyka) firmom pogrzebowym, napisałem jakże proroczy artykuł, którego fragment zacytuję: „Bogatsi o przedstawioną wyżej wiedzę -której dostarczyli nam pracownicy łódzkiego pogotowia- musimy spojrzeć na nas samych z przerażeniem i wyciągnąć z makabrycznych wydarzeń w Łodzi odpowiednie wnioski. Oto one: jeśli mordowanie ludzi będzie się „opłacało”, to zawsze i wszędzie znajdą się tacy którzy w ten „biznes” wejdą!! Jeśli chcemy spać spokojnie i zakończyć swój żywot w naturalny sposób, to jako społeczeństwo musimy uczynić z mordowania ludzi dla pieniędzy, „biznes” całkowicie nieopłacalny! Każdy sprawca mordu rabunkowego musi trafić na szafot, zaś sam akt pozbawienia życia zbrodniarza musi być pokazywany wiele razy w telewizji, ze wszystkimi makabrycznymi detalami!! Tylko szok wywołany widokiem ginącego na szubienicy zbrodniarza, może powstrzymać innych przed wejściem na drogę „łowców skór” Bydle o nazwie człowiek, jest zdolne do każdej zbrodni, jeśli przyniesie ona sprawcy finansowe profity! „Kolektyw” łódzkiego pogotowia udowodnił to w sposób bezdyskusyjny!”.

I oto na naszych oczach, 14 lat po zbrodni „łowców skór”, do mordowania ludzi dla pieniędzy przystąpili w skali masowej polscy lekarze i pielęgniarki, zachęceni do tego przez szatanów zwanych rządem III RP, którzy ich po prostu skorumpowali!

Pod pretekstem „szczepień” rozpoczęli oni mordowanie ludzi specjalnie do tego celu przygotowanym „preparatem” dla zmyłki nazwanej szczepionką! O ile „łowcy skór” zarabiali na jednym zamordowanym człowieku kilkaset złotych, o tyle obecni zbrodniarze mordują już za 60 zł, gdyż tyle otrzymują za jednego zaszczepionego nieszczęśnika!

Szczególnie szokujący jest fakt mordowania „szczepionkami” staruszków! Tych nieszczęśników najłatwiej zamordować, gdyż duża ich część przebywa w domach starców, jest nieświadoma tego co się wokół nich dzieje i tylko w niewielkim stopniu może liczyć na pomoc rodzin!

Zauważmy, że mord na starcach odbywa się „przy otwartej kurtynie”, zbrodniarze nie przejmują się ani procedurami medycznymi określającymi zasady szczepień, ani zaleceniami producentów szczepionek.

Przypomnijmy, że producenci szczepionek informują w ulotkach informacyjnych załączonych do nich, że nie wolno szczepić osób o obniżonej odporności immunologicznej, oraz, że „szczepionki” nie zostały przebadane pod kątem interakcji z żadnymi lekami!

Również polskie procedury medyczne określające zasady szczepień, zabraniają szczepienia ludzi chorych!

A co robią polscy lekarze? Szczepią ludzi ciężko chorych, starych, przyjmujących ogromne ilości różnych leków, co nosi znamiona celowego uśmiercania!

To jest potworna zbrodnia, nie mająca precedensu w historii świata, jeśli chodzi o skalę!

Przypomnę jeszcze raz to co napisałem 14 lat temu: „Każdy sprawca mordu rabunkowego musi trafić na szafot, zaś sam akt pozbawienia życia zbrodniarza musi być pokazywany wiele razy w telewizji, ze wszystkimi makabrycznymi detalami!! Tylko szok wywołany widokiem ginącego na szubienicy zbrodniarza, może powstrzymać innych przed wejściem na drogę „łowców skór”.”.

Czy dożyjemy czasów gdy zbrodniarze szczepionkowi i ich mocodawcy zakończą swe plugawe życie na stryczku? A może sprawiedliwość dokona się w inny sposób? Wszak zbrodniarze szczepionkowi sami z własnej głupoty „wyszczepili się”, wprowadzając do organizmów trutkę którą mordują innych?

Kilku lekarzy i pielęgniarek już zakończyło swoje życie, dokonując samobójstwa szczepionkowego. „Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka”.

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl

Od autora

Tytuł artykułu nawiązuje do zbrojnej, terrorystycznej organizacji utworzonej w czasie powstania styczniowego. Sztyletnicy (nazwę zawdzięczają metodzie mordowania poprzez użycie sztyletów) zasłynęli z mordów politycznych na przeciwnikach powstania, oraz na tych którzy odmawiała finansowego wsparcia powstańców.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Skalp
Użytkownik
Skalp

Biger picture można by podsumować. Właśnie tego mi ustawicznie brakuje u ludzi, którym wystarczają oficjalne komunikaty, podawane oficjalnym, zweryfikowanymi za nich, najobiektywniejszym, prawdziwym kanałem. Nie potrafią spojrzeć na coś z pewnej, oddalonej perspektywy ale jak to zrobić, skoro nawet nie zamierza się taki człowiek próbować skonfrontować z alterem. Koło się w sumie zamyka, bo po co mu się konfrontować…skoro inni sprawdzili za niego, że tam są generalnie bzdury i to strata czasu. Szkoda, że taki człowiek często nie wie, …..skąd czerpią pieniądze te fact checkerskie portale, lub jak argumentują swoje otagowanie jako “fake news”. Szkoda, że taki człowiek rzadko kiedy słyszał, że na przykład szefowa EBC ma wyrok skazujący za wielomilionowe oszustwa finansowe, szef WHO ma zarzuty zatajenia epidemii, sponsorowane przez Gatesa szczepionki w Indiach wywołały set tysięcy poważnych powikłań poszczepiennych. Mam nawet takiego kolegę, który się upiera, że politycy to faktycznie kłamią ale naukowcy to nie, bo nauka ma wręcz utopijnie niezawodne metody samoweryfikacji, a do tego tworzą to środowisko jednostki wybitne, a niektórzy by tutaj jeszcze dopowiedzieli, że również moralnie są to najwspanialsze osoby. Na ironię dodam, że w drugą stronę łatwiej mam usłyszeć “a Waekfield, a Mikovitz?” Przekreśla się tam właściwie wszystkie słowa wypowiedziane przez takiego naukowca na podstawie pewnych oskarżeń, czy werdyktów wspaniałego przecież niezawisłego orzecznictwa O_-,a przecież pewnie taki człowiek nigdy nie zrobi własnego “śledztwa”, które powinno się zaczynać u źródła i które powinno wypytać takiego oskarżonego człowieka o te tematy. Przecież zarówno taki człowiek może kłamać we własnej sprawie, jak i osoby które taką osobę oskarżały, czy karały.
Ja tam jakoś nie mam problemu, żeby sobie w miarę regularnie zajrzeć na onet, czy wp, choćby dlatego, żeby wiedzieć co tam oni znów wymyślili, czasem się pośmiać, czasem coś skonfrontować.
Do dziś gdy przytaczam słowa Mullisa w sprawie testów PCR, czy ogółem staram się wyjaśnić sposób działania tego testu i pewne jego cechy, to się kończy na milczeniu z powodu ślepej uliczki. To samo gdy powtarzam o tym, że są już leki obok szczepionek. To jest przykre ale ludzie niestety już nie potrafią ze sobą dyskutować. Niemal każdy ze strachu przed byciem pokonanym, część chyba podświadomie ze strachu, co by to oznaczało gdyby nie miał racji. Skutki tego są niestety takie jak tutaj autor pisze…..Ludzie po prostu nie dopuszczają do swojej głowy, że ci którzy mają pomagać, zabijają. Ci którzy mają chronić, karzą. Ci co mają stanowić prawo, dopuszczają się bezprawia, a ci co mają stać na jego straży, strzegą “zasłużonych” przed ręką prawa. Przykre to