Według US Army szczepienia zabiły mniej dzieci niż sataniści

Opublikowano: 27.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1123

W celu przekonania większej liczby żołnierzy do przyjmowania „szczepionek” przeciwko COVID-19, armia Stanów Zjednoczonych prowadzi w ramach programu szczepień propagandę zawierającą niesmaczne i świętokradcze żarty o dzieciach składanych w ofierze szatanowi.

Dziwaczny slajd zawarty w prezentacji Armii USA zadał pytanie: „Ile dzieci zostało poświęconych Szatanowi za szczepionkę?”. Żart, jeśli można go tak nazwać, twierdzi, że po zastrzyku tylko „trzy osoby zmarły z powodu skutków ubocznych”, co oznacza, że ​​szczepionki są bezpieczne.

Na tym samym slajdzie omówiono „zasady satanizmu” zaczerpnięte bezpośrednio ze strony internetowej „świątyni satanizmu”. Ta wiadomość ma przekonać większą liczbę członków amerykańskiego wojska do zakasania rękawów i przyjęcia zastrzyku.

Konserwatywny komentator telewizyjny Tucker Carlson poinformował o tej prezentacji, zauważając, że armia amerykańska przyznaje, że została ona pokazana członkom służby, ale twierdzi, że nie została zatwierdzona przez kierownictwo wojska.

Według Carlsona fakt, że amerykańska armia w ogóle promuje szczepienia na chińskiego wirusa, dowodzi, że nastąpiło „przejęcie armii amerykańskiej”. „Więc mamy tutaj armię USA, która zajmuje się promocją satanizmu” – wyjaśnił Carlson w swoim programie. „Reszta prezentacji jest mniej szokująca, ale całkowicie tandetna i nieuczciwa”. „Na przykład fałszywie twierdzi, że od przyjęcia szczepionki tylko trzy osoby zmarły. Tymczasem raporty zebrane przez administrację Bidena wskazują, że liczba ta jest w rzeczywistości w tysiącach”.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: InfoWars.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 5 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.