Według naukowców miniaturowy “obcy” jest człowiekiem

Opublikowano: 25.03.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 614

Ostateczne wyniki badań dziwnych zwłok miniaturowego humanoida, który odnaleziono w Chile, na pustyni Atacama, dają odpowiedź na pytane czy istota ta jest pochodzenia pozaziemskiego. Naukowcy dokończyli już wszelkie badania niewielkiej mumii i stwierdzili jej pochodzenie.

Mumia rzekomego “obcego” została znaleziona w październiku 2003 r., w Chile. Dokonał tego Oscar Munoz, który wędrował w poszukiwaniu artefaktów w mieście La Noria na pustyni Atacama. Niezwykłe zwłoki odnalazł niedaleko ruin kościoła.

Odnalazł zawiniątko a w nim szczątki istoty humanoidalnej o wysokości około 15 centymetrów od stóp do szczytu głowy. Istota miała wykształcone zęby, dziwne wybrzuszenia na głowie, i w przeciwieństwie do normalnego człowieka, posiadała tylko dziewięć par żeber.

Niezwykła mumia została nazwana “Humanoidem z Atacama”. Podejrzewano, że może to być zasuszony płód, jakiejś małpki, ale nie znaleziono na to niezbitych dowodów. Najnowsze wyniki badań genetycznych, opublikowane na łamach czasopisma “Genome Research”, nie pozostawiają wątpliwości. Zdaniem uczonych niezwykła mumia to pozostałości przedwcześnie urodzonej, ciężko chorej dziewczynki.

Wszelkie anomalie w fizjonomii, które wywoływały falę domysłów co do pozaziemskiego pochodzenia tej istoty są tłumaczone rzadkimi mutacjami genetycznymi. To właśnie miało spowodować, że ludzkie rzekomo zwłoki wyglądają tak niesamowicie.

Mylą się jednak ci, którzy sądzą, że wyrok naukowców z University of California w San Francisco oznacza koniec kwestii małych humanoidów. Zwłoki istot o wzroście krasnoludków znajdowano już wielokrotnie i w bardzo wielu miejscach na świecie.

Oprócz znaleziska z pustyni Atacama znane są przypadki znalezienia niewielkich obcych na Dalekim Wschodzie w Rosji.

Rosyjski humanoid, tak zwany karzeł Alexis, został odkryty na Uralu w 1996 roku i według osoby, która go znalazła żył około trzech tygodni.

Podobieństwa między tym ciałem i ciałem humanoida z Ameryki Południowej są uderzające, wręcz można powiedzieć, że należy do tego samego “gatunku”. Sugeruje to zarówno wzrost, około 12-15 cm i budowa ciała. Trudno jest zatem stwierdzić, że temat malutkich humanoidów jest zakończony.

Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Łukasz Enki
Użytkownik
Łukasz Enki

Ktos w to wierzy ? Nie badzmy tak naiwni… ja mam duzy kredyt zaufania do naukowcow… ale wiem ze wiele znich jest przekupnych. Ja tez jestem a pracujem wiele bogatszej branzy.