Według legend Księżyc zbudowali ludzie

Opublikowano: 24.12.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1113

Chiny coraz bardziej otwierają się na świat, a wraz z nimi ich szokujące zapisy w starożytnych tekstach. Jak wiadomo, Chińczycy od zarania dziejów dbają o swoją tożsamość kulturową i faktycznie naukowcy wpadają w osłupienie, kiedy czytają w księgach kronikarskich, że Księżyc został zbudowany przez ludzi…przez naszych praprzodków, którzy tworzyli tak zwaną cywilizację macierzystą, czyli tą, która dała początek wszystkim innym. Jak bardzo rozwinięta była ta cywilizacja? W jaki sposób się porozumiewała? Czy można znaleźć wśród innych kultur elementy łączące się w całość i przedstawiające historykom w pełnej krasie matkę wszystkich cywilizacji?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 24.12.2022 12:19

    ,,Elita,, o tym wie od dziesięcioleci.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.