Wczoraj był Prima Aprilis

Opublikowano: 02.04.2021 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 4309

Czy wczoraj był na naszym portalu jakiś żart?

Tylko jeden kawał – okienko pop-up z informacją „Trwa pobieranie dobrego humoru. Proszę czekać…”. Być może niektórzy czekali na jakiś dowcip rysunkowy „po pobraniu”, ale takowego nie było.

Jeśli chodzi o wiadomości i artykuły – żaden nie był kawałem, chociaż niektóre mogły na żart wyglądać.

Maurycy Hawranek
Admin WM


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.