Waży się przyszłość Polski!

Opublikowano: 10.02.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1317


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 11.02.2021 08:21

    Wysokiej moralności możesz wymagać od siebie, nie wymagaj od polityka bo nie jest tobą! DOK każdemu równy to udział własny ludzi , wolny rynek i wolny handel . BDP nierówny, kto ma dzielić bezrobotnym, partie władzy niemoralnych? To państwo z dykty i kartonu, z wymuszonymi podatkami składkami . Władza nie produkuje , a drukuje i pożycza dług,ludzie piorą władzy pieniądze.Ludzie przyjmują dług jako środek wykładniczy ich pracy , a to jest oszustwo ! Władza zjada cukierek, daje tobie papierek. Czego mamy więcej , długu czy dochodu ? Z czego mamy więcej , pracując na dług państwowy , czy pracując na dochód własny?
    Władza dzieli tym co ludziom przymusem odbierze. Nie masz więcej , jak ci odbiorą przymusem z tego co masz? Mam więcej, i daję dobrowolnie bo mam upodobania.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.