Wąwóz Siedmiu Śmierci w Indiach

Opublikowano: 06.07.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 386

Zła sława tego miejsca jest tak głośna, że żaden człowiek nie postawił tam stopy od ponad stu lat. Dla okolicznych mieszkańców wystarczy jedna wzmianka o tym wąwozie i już wśród nich, samoczynnie wywołuje się przesądny horror. Nie znajdzie się tu przewodnika, za żadne skarby na Ziemi, który chciałby poprowadzić poszukiwaczy przygód do wąwozu Siedmiu Śmierci. Co takiego skrywa ten wąwóz i czy kiedykolwiek zagadka to zostanie rozwiązana?

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.