Protest podczas wykładu przeciwnika homoseksualistów

Opublikowano: 24.10.2013 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 424

We wtorek o godz. 18:00 w Warszawskim Domu Technika odbyło się spotkanie z Paulem Cameronem – znanym orędownikiem leczenia homoseksualizmu. Grupa warszawskich aktywistów i aktywistek zorganizowała protest w formie happeningu przeciwko poglądom głoszonym przez amerykańskiego “badacza”.

Uczestnicy i uczestniczki protestu krótko po rozpoczęciu wykładu rozwinęli tęczową flagę oraz kartki z napisem “Gay is OK. Fuck you Mr Cameron”. Chwilę później padli na kolana przed Cameronem i wijąc się w spazmach homoseksualnej choroby błagali “doktora” o uleczenie. Ich akcja spotkała się z agresywną reakcją przybyłych na spotkanie homofobicznych działaczy organizacji katolickiej “Krucjata Młodych”. Katolicy obrzucili protestujących inwektywami, hasłami takimi jak “stop tęczowej propagandzie” czy “musicie się dostosować, zboczeńcy” oraz posunęli się do aktów fizycznej agresji. Jeden z organizatorów wykładu próbował zniszczyć aparat fotograficzny, którym filmowano akcje. Ukradli również tęczową flagę oraz brutalnie usunęli z sali jedną z aktywistek. Na korytarzu prowadzącym do wyjścia doszło do kolejnych przepychanek. Organizatorzy spotkania przy pomocy ochrony uniemożliwili uczestnikom akcji opuszczenie budynku po czym wezwali policje, która ukarała aktywistów i aktywistki mandatem za zakłócenie spotkania w wysokości 300 zł.

Paul Cameron został w 1983 r. usunięty z szeregów Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1986 r. od “naukowca” odcięło się również Amerykańskie Stowarzyszenie Socjologiczne, w którego oświadczeniu można przeczytać: “Wystarczy pobieżna analiza działalności Camerona, aby dojść do wniosku, że nie ma ona nic wspólnego z nauką. Nauka jest jedynie przykrywką działalności ideologicznej.”

Źródło: Lewica

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

19 komentarzy

 1. MilleniumWinter 24.10.2013 08:08

  Ja rozumiem że to są “WOLNE Media” ale czy prania mózgów i propagandy nie mamy dosyć już w mediach głównego nurtu? Piszę do osoby publikującej ten propagandowy bełkot. Trochę skromności proszę!

 2. Takeahnase 24.10.2013 08:37

  “stop teczowej propagandzie” to niby homofobiczne haslo?

 3. grzech 24.10.2013 08:43

  takiego bełkotu nie chcę czytać. Nie po to przestałem oglądać TV i czytać “naszych” “”polskich” pisemek by czytać taką komunistyczną nowomowę nienawiści.

  Skoro ostatnio zabroniono we Wrocławiu narodowcom wyrazić sprzeciw wobec zboczeń, które przejść miały ulicami miasta, to dlaczego skoro przyjechał (nawet go nie znam) Cameron i miał wygłaszać wykład o tym, że zboczenia i GAY IS OK jest GEY IS NOT OK, to zboczeńcom nie zabroniono w ogóle pojawiania się pod budynkiem? To jest z języka obcego demokracja? Jak zboczeńcy krzyczą to jest dobrze, ale jak narodowcy to jest źle? Ale tak to jest jak obcy nami rządzą.

  Domyślam się nawet czemu usunięto Camerona. Bo nie był za zboczeniami. Ot taka wolność amerykańska.

  Ja jestem za tym, żeby Lewica zaczął spółkować z mężyczyznami wyznającymi jego poglądy (no chyba że pisze to kobieta), przynajmniej nie będzie się rozmnażał. I nie będzie potomków lewicującego zboczeństwa, może i mowa nienawiści wyćwiczona przez zwolenników marksizmu i leninizmu zniknie.

  Mam nadzieję że takie zboczenia po prostu wyginą. BO chłop z chłopem dziecka nie zrobi. No chyba, że HIV i kiła to dziecko.

 4. grzech 24.10.2013 08:44

  aha i jeszcze jedno wg Lewicy katolicy to niemal terroryści. A kto przyszedł pod budynek robić zadymę?

 5. goldencja 24.10.2013 09:37

  Geje powoli zaczynają przemieniać się w terrorystów, na szczęście jeszcze bez uprawiania rytualnych mordów, stają się agresywną mniejszością seksualną sięgającą po żałosne formy manifestacji swojej orientacji. Zapewne na świecie jest dużo więcej “homofobów” czy osób po prostu przeciwnych dawaniu przywilejów gejom, jak Cameron. Ich poglądy nie muszą być zgodne z tym, co narzucają instytucje polityczno-naukowe. Poza tym każdy naukowiec ma prawo prowadzić badania w kierunku swoich poglądów, by móc je sprawdzić i przy okazji coś nowego odkryć. Każdy inny naukowiec ma prawo te badania zweryfikować i obalić. Na tym polega nauka, a nie na odsuwaniu od niej ludzi, którzy mają czelność mieć inne poglądy niż powszechnie przyjęte. Dopóki naukowiec nie namawia do aktów przemocy wobec danej grupy społecznej, nie powinno być podejrzenia o mowę nienawiści. Jeśli jego metody badawcze są kiepskie, to powinno mu się zarzucać bycie kiepskim naukowcem, a nie aktywistą antygejowskim. Lobby gejowskie jest jednak wystarczająco silne i finansowane, by mieć wpływ nawet na instytucje naukowe. Nie ma wystarczająco wiele badań nt. homoseksualizmu i jego wpływu na populację, by jakakolwiek instytucja naukowa mogła jednoznacznie stwierdzić, że jest to zjawisko pożądane lub niepożądane. Widać komuś jednak bardzo zależy, by środowiska gejowskie miały duży wpływ na rządy różnych krajów. Dziwne, że w tym samym czasie aktywują się, co muzułmanie, pod przyzwoleniem tych samych rządów.

 6. greg1982fr 24.10.2013 13:19

  Po pierwsze artykuł tendencyjny. Adminie, ponoć filtrujesz artykuły zanim tutaj trafią? Dlatego czytam WM a nie onet czy wyborcza, bo tu mam obiektywne newsy. Z obydwu stron barykady, i lewej i prawej. Z duza doza pragmatyzmu.
  A co do tresci – geje i mniejszosci wchodza nam na glowe po prostu. To ze ktos jest gejem czy przebiera sie w damskie ciuchy to mnie w ogole nie interesuje. Tak jak jego nie powinno interesowac co robie w sypialni. To prywatna i indywidualna sprawa, ale wywlekanie na wierzch i epatowanie sie tym jakie to wspaniale gdy facet z facetem uwazam za obrzydliwe.

 7. lboo 24.10.2013 13:48
 8. eLJot 24.10.2013 16:30

  @greg1982fr
  Z tego co wiem, wiodące strony prawicowe nie za bardzo chcą się dzielić z WM newsami, stąd większe szanse na pozyskanie artykułu lewicowego. Jednak na przemian też idą informacje z prawej strony. Admin już dawniej pisał że trzeba też samemu wyrobić sobie opinie, a po to się pokazuje skrajne też stanowiska żeby móc samemu wybrać gdzie się jest.

  Faktem jest że to co ludzie robią to ich sprawa, ale z homoseksualistami problem polega na tym że oni chcą dominacji kulturowej, co budzi opór sporej części społeczeństwa co mnie z resztą nie dziwi. Bądź co bądź nawet starożytni choć lubili inaczej niż Bóg przykazał to nie czynili z tego kanonu kulturowego. Podobnie jak tęczowi mieli świadomość wpływu otoczenia na człowieka. Co z resztą chcą tęczowi wykorzystać, np. “lekcjami tolerancji” w przedszkolach.

 9. Pola 24.10.2013 18:25

  Faktem jest, że ci tęczowi terroryści poczynają sobie u nas coraz śmielej. Mają na to przyzwolenie władzy wyznającej ideologię narzucaną przez unijne dyrektywy. Myślę, że może to doprowadzić do rozwiązań zupełnie nieoczekiwanych kiedy w końcu doprowadzi się ludzi do przysłowiowej białej gorączki. Mnie stoi przed oczami relacja w TV z protestów ekologów w spr. obwodnicy augustowskiej. Gdy ekolog próbował rozwinąć transparent, podszedł do niego miejscowy i powiedział wprost: spróbuj rozwinąć, to jak ci spuszczę wp… to ci się odechce. Ekolog zląkł się. Może i w przypadku tego wykładu nie trzeba było wołać policji tylko sprawy wziąć w swoje ręce?

 10. Konter 24.10.2013 18:33

  Tęcza według Biblii jest symbolem danym przez Boga po potopie na znak ludziom że Bóg już nigdy nie pozbędzie się zła w taki sposób. Dziś jest wykorzystywana do propagandy zgorszenia 😡

  Bóg pewnie ma nie wesołą minę jak na to patrzy 😀

 11. Stanlley 24.10.2013 20:39

  Ten “znany homofob” to profesor z bardzo dużym dorobkiem naukowym…. więc dla zachowania obiektywności warto i jego posłuchać. No chyba że banda rozkrzyczanych pajaców ubranych kolorowo ma większy priorytet pod względem wiarygodności…

 12. Kikus 24.10.2013 20:44

  Moim zdaniem nie powinno dochodzić do publikowania artykułów ociekających podejściem emocjonalnym i ewidentnie stronniczym. Media a zwłaszcza wolne media powinny przekazywać możliwie najbardziej obiektywny obraz rzeczywistości – fakty. Przedstawiony tutaj artykuł nadaje się raczej do wojny w komentarzach a nie na jako rzetelne źródło informacji. Pozdrawiam

 13. Jedr02 24.10.2013 20:59

  Zrobilibyście coś bardziej pożytecznego, a nie uwikłujecie się w jakieś dualizmy polityczne i awersje do ludzi posiadających inne uwarunkowania niż wy 😛

 14. _raulgonzalez_ 24.10.2013 21:09

  A ja się zgadzam z adminem. To że większość tutaj ma, eufemistycznie mówiąc, bardzo mało tolerancyjne albo mocno skrajne(w jakąkolwiek stronę) poglądy, nie znaczy, że są jedyne słuszne, a reszta jest ciemna/otumaniona. Możnaby ich zadowolić jedynie wtedy, gdyby artykuły tu potwierdzały ich przekonania, a nie poszerzały wiedzę. Moim zdaniem na stronie powinny pojawiać się newsy po prostu ważne, byleby ich ogół nie był tendencyjny czy wybiórczo wybeirany. Admin wykonuje dobrą robotę, tylko komentujący nie zawsze ;/

 15. jj44 24.10.2013 21:44

  @_raulgonzalez_
  To że są skrajne to nie znaczy że są złe, że są słuszne też nie. Ale czym jest tak na prawdę słuszność? No jak się przypatrzeć coś na co większość się zgadza, a tęczowe środowiska siedzą na pasku uprawiających politykę dziel i rządź, nic ponadto. Wątpię żeby liderzy tych organizacji nie wiedzieli o konserwatywności kulturowej polskiego społeczeństwa, więc tym bardziej agresywna, nachalna propaganda tak naprawdę szkodzi przede wszystkim normalnym homoseksualistom i ludziom którzy chcą żyć w spokoju. Wariaci polityczni się tylko śmieją. Niestety, prawda często leży gdzieś pomiędzy, ale nie po środku jakby to widzieli tęczowi.

 16. agama 24.10.2013 22:30

  Gej też człowiek mimo wszystko, a zamiast marnować czas i życie na głupie i bezcelowe wyzwiska, które niczego nie zmienią, nie lepiej zapomnieć o różnicach i wykorzystać energię na protesty przeciwko prawdziwemu zagrożeniu? Nic tak elit nie cieszy jak waśnie u rzeźnych owiec.

 17. Towarzysz Chuiev 24.10.2013 23:35

  Hmm przyszli podarli ryje i sami sprowadzili się do parteru pokazując, że już niżej upaść nie można 🙂

  Artykuł jak artykuł, trzeba mieć na uwadze, pewien fakt, który umknał większości z nas. Jakiś czas temu Facebook, Google i Robaczywe Nadnigłe Jabłko zapowiedziały, że będą walczyć z homofobią w Polsce, przez wspieranie środowisk LGBT.

  Było to po “sukcesie” tej akcji : “Mark Zuckerberg Leads 700 Facebook Employees in SF Gay Pride ” Mark Zuckerberg poprowadził 700 pracowników Facebooka w paradzie Gay Pride w SanFracisko.

  http://blogs.wsj.com/digits/2013/06/30/mark-zuckerberg-leads-700-facebook-employees-in-sf-gay-pride/

  News znikł z sieci równie szybko jak się pojawił, po czym GayBook zaczął z polskich stron fb usuwać treści, które ocenił jako homofobiczne.

  W krótce później polski GayBook i nie tylko zaczął być zalewany komenatrzami homo-friendly.

  Dochodziło do takich paranoi, że entuzjaści homosiów obrażali, a grzeczne riposty na ich bluzgi były usuwane jako homofobiczne.

  Gyby facebook zaczął pormowanie jedzenia kupy, w krótce nie mozna by zamienić słowa z młodzieża, bez odruchu wymiotnego.

 18. Takie_tam 25.10.2013 08:55

  Dwie strony, dwie odmienne relacje. Jak w małżeństwie.
  http://www.pch24.pl/wulgarne-zaklocenie-przez-homoaktywistow-wykladu-dr–camerona-w-warszawie,18629,i.html
  Tutaj macie relację z drugiej strony, żebyście mogli sobie wyważyć opinię o zajściu.
  Polecam również obejrzenie 4 fotek pod podanym artykułem. Na jednej z nich widać wielkość wykładu 😉 Naliczyłem jakieś 5 rzędów krzeseł po 5. Po drugiej stronie nie przedstawionej na zdjęciu pewnie podobnie co daje nam 50 miejsc i nie wszystkie są zajęte. A wrzawa na miarę sali parotysięcznej 🙂
  Mam też pytanie-propozycję do wszystkich tolerancyjnych – czy zastanawialiście się jaki będzie kolejny krok w walce o tolerancję, bo oczywistym jest, że będzie kolejny po akceptacji homoseksualizmu??

 19. justysia 29.10.2013 19:01

  Wolne Media – haa, haa
  – jak chcesz to czytaj, jak nie pasuje, to nie Czytaj…, a swoją drogą popieranie chorych fobii jest działaniem propagandowym.
  Czyż nie???

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.