Walka z COVID-19 nie przyniosła pozytywnych rezultatów

Opublikowano: 12.05.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1295

Krzysztof Szczawiński jest matematykiem specjalizującym się w modelowaniu procesów społecznych. W sposób bardzo metodyczny punktuje polski rząd i podkreśla, że z jego pozorowanej walki z pandemią wynika tylko tyle, że owa „walka”, nie miała wpływu na jej przebieg.

Szczawiński zwrócił uwagę między innymi na to, że zarówno lekarze, jak i naukowcy uniwersyteccy, a przede wszystkim politycy i urzędnicy, nie zrozumieli w sposób jednoznaczny „rzeczywistości statystycznej”, na podstawie danych, ukazujących się w czasie rzeczywistym.

Zdaniem Szczawińskiego, jedynie wieloletnie doświadczenie w modelowaniu zjawisk społeczno-ekonomicznych na potrzeby banków i funduszy inwestycyjnych, odpowiednio przekazane wyżej wymienionym osobom, mogło pozwolić na właściwe ujęcie problemu pandemii COVID-19.

Nie udało się jednak tej wiedzy należycie przekazać. Efektem czego, oprócz samej pandemii koronawirusa, doszły dziesiątki tysięcy zgonów z powodu sparaliżowania normalnego działania szpitali oraz trudne do oszacowania koszty psychiczne, edukacyjne oraz zdrowotne wszystkich zakazów i nakazów.

Trzeba zwrócić uwagę na brak informacji, wskazujących jednoznacznie na jakąkolwiek skuteczność lockdownów czy nakazów noszenia maseczek. Jak twierdzi Szczawiński, wszelkie dane wskazują, że ich efekty są żadne.

Urzędnicy nie zrozumieli, że jak się zabroni ludziom pewnych rzeczy, to będą oni robili inne rzeczy i też będą się zarażać. Polski rząd wydłużał jedynie okres męki społeczeństwa, zwiększając przy tym jego śmiertelność.

Oznacza to, że zostały poniesione gigantyczne koszty, tylko po to, żeby nie osiągnąć dokładnie NIC.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,64 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

Czy ludzie, którym zrobiono krzywdę (lub ich bliskim) odpuszczą po dojściu do normalności? Prawdę powiedziawszy wątpliwe – za dużo bólu i śmierci. Czy normalność jest w ogóle w planie? Na co więc liczą? Niestety albo na wojnę albo na reset co 676 lat w okolicy 2027 roku. Coraz trudniej namówić Europejczyków do wojny w Europie, więc w grę wchodzą albo spore krzywdy, albo RELIGIA. A po co sprowadzono tylu islamistów?
Wiadomo kto jest pozbawiony … i działania humanitarne czyli pokojowe rozwiązywanie problemów im obce. Na wojnie się zarabia ogromne pieniądze. Czy komuś z góry piramidy jest przykro, że zmarł ktoś Ci bliski, bo odwołano operacje? Cel jest znany: depopulacja.

Stanlley
Użytkownik

U mnie w rodzinie 5 dni po szprycy zmarł szwagier taty… Pod kontrolą lekarzy stwierdzających że stan zdrowia jest dobry…