Walczymy o Ukrainę! Serio???

Opublikowano: 07.01.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 4237

Krótko, zwięźle i na temat.

Źródło: BitChute.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. NORB 07.01.2023 09:09

    Szczere, prawdziwe i do bólu szczere. Nie dbając o wolność, zdrowie, życie siebie i najbliższych, jakim cudem można o innych ludzi. Oczywiście, że wojny jakie by nie były przynoszą śmierć, zniszczenia, cierpienia i naturalnie się człowiek opowiada za pokojem, spokojem, wolnością itd. Jednakże czyż ci, którzy niby ją niosą w swoich własnych krajach nie zaprowadzają zamordyzmu, przymusu? Czyż nie nakładają kar za brak całkowitej posłuszności i to w krajach, które szczycą się wolnością osobistą, tzw. demokracją … Obłudy jest aż nadto aby przejść obok niej bez reakcji. W punkt, wypowiedź którą trzeba rozpowszechnić aby każdy spojrzał we własne lustro i odpowiedział sobie na kilka prostych pytań. Brawo WM! Takich materiałów potrzeba, potrzeba aby każdy przejrzał o co walczy i za czym się naprawdę opowiada.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.