W Warszawie odbędzie się ukraińsko-izraelski szczyt technologiczny

Opublikowano: 04.11.2022 | Kategorie: Gospodarka, Nauka i technika, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2231

Z powodu trwającej wojny na Ukrainie, tegoroczna edycja „Ukraińsko-Izraelskiego Szczytu Innowacyjnego” odbędzie się w Warszawie. Wydarzenie będzie poświęcone przede wszystkim wykorzystaniu izraelskich technologii przez Ukrainę. Poza tym organizatorzy zamierzają poruszyć temat „Jak Ukraina może stać się »wielkim Izraelem« z własną twarzą”.

Pierwszy szczyt z udziałem przedstawicieli branż technologicznej i informacyjnej z Ukrainy i Izraela odbył się w 2018 roku. W ten sposób obie strony chciały stworzyć „wspólną platformę do interakcji, dzielenia się doświadczeniami, nawiązywania kontaktów i partnerstwa”.

Wojna na Ukrainie spowodowała, że tym razem wydarzenie nie może jednak odbyć się w Kijowie. Ukraińcy i Izraelczycy zdecydowali się więc na przeniesienie szczytu do Warszawy. Tym samym odbędzie się on 14 grudnia w Centrum Giełdowym S.A.

Organizatorzy „Ukraińsko-Izraelskiego Szczytu Innowacyjnego” zamierzają poświęcić jego tegoroczną edycję zagadnieniom „długoterminowej strategii rozwoju Ukrainy w oparciu o unikalne doświadczenia technologiczne Izraela”. Jednym tematów dyskusji ma być zaś uczynienie z Ukrainy „wielkiego Izraela”.

Na podstawie: Uiisummit.com
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 04.11.2022 11:29

    Nie wiem czemu ale jedno z tych państw mi się kojarzy z apardheidem… a drugie z nazizmem… nie wiem skąd te skojarzenia…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.