W tym stanie chłopcy nie wejdą do żeńskiego WC

Opublikowano: 24.03.2023 | Kategorie: Edukacja, Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2407

Stan Arkansas uchwalił prawo, które zabrania chłopcom korzystania z damskiego WC. Republikańska gubernator podpisała już stosowną ustawę.

To przedziwne, że żyjemy w czasach, w których dużą część ideologicznego sporu między lewicą a prawicą zajmuje to, czy chłopcy będą mgli korzystać z żeńskich ubikacji, czy nie. No cóż – w Arkansas nie będą mogli.

Gubernator stanu, którą od początku roku jest Sarah Huckabee-Sanders, była sekretarz prasowa Donalda Trumpa, podpisała ustawę, która stanowi, że damskie WC są dla dziewczyn, męskie dla chłopców i nie ma tu żadnego „ale”.

„Arkansas nie zamierza pisać od nowa reguł biologii tylko po to, by zadowolić garstkę skrajnie lewicowych aktywistów” – podkreśliła rzeczniczka gubernator Arkansas Alexa Henning. „Gubernator powiedziała, że będzie podpisywać ustawy, które koncentrują się na ochronie i edukacji naszych dzieci, a nie na ich indoktrynacji, i uważa, że nasze szkoły nie są miejscem dla agendy woke radykalnej lewicy” – dodała.

Wraz z ustawą stan wprowadzi kary dla placówek szkolnych, które będą tolerowały to, że chłopcy korzystają z damskich ubikacji.

Z kolei osoby dorosłe, które będą próbowały wejść do ubikacji niezgodnej z ich płcią, będą narażały się na kary kryminalne za nieobyczajne zachowanie, czyli obnażanie się przy dzieciach.

Autorstwo: SG
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Murphy 24.03.2023 10:50

  A w drugą stronę też będą kary czy tylko jednostronnie?

 2. replikant3d 24.03.2023 18:08

  No, to babaka będzie miała wkrótce ,,kłopoty,, łącznie z wywaleniem z roboty…

 3. Koan 24.03.2023 20:54

  Bardzo dobrze, w Polsce tez tak powinno byc.
  Faceci szczaja po desce, scianach i podlodze, skoro sie lubia babrac nawzajem w swoim moczu i znaczyc teren, ich sprawa, ale chociaz damskie toalety powinny byc przydatne do uzytku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.