W tym roku Grupa Bilderberg spotka się w Lizbonie

Opublikowano: 14.05.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3040

Jak podała dwa dni temu portugalska proeuropejska gazeta głównego nurtu Publico.pt, tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się w Lizbonie. Autor artykułu, Leonete Botelho zaznacza, iż będzie to pierwsze od 24 lat spotkanie w Portugalii.

Spotkanie ma się odbyć w dniach od 19 do 21 maja i choć miejsce spiskowania jest nadal owiane tajemnicą, to wszystko wskazuje na to, że będzie to Pałac Pestana w Lizbonie, znajdujący się w rejonie Alcântara. To luksusowy ekskluzywny hotel, w którym każda noc kosztuje obecnie około 1000 euro. Pobieżne sprawdzenie dostępności tego hotelu wskazuje, iż nie jest on dostępny w tym terminie, co może wskazywać na to, iż rzeczywiście będzie on miejscem spotkania.

Od 1954 r. co roku tajny szczyt Grupy Bilderberg gromadzi najpotężniejsze osoby świata: głowy państw, członków rządów i parlamentów, szefów sojuszy wojskowych, prezesów międzynarodowych firm, szefów banków i międzynarodowych organizacji finansowych, mediów czy organizacji ekologicznych, które ustalają globalistyczny polityczno-gospodarczy konsensus wdrażany następnie na całym świecie przez członków Grupy.

Długofalowy wpływ tej tajnej globalistycznej organizacji na obraz obecnego świata jest olbrzymi: to tam projektowano stworzenie Unii Europejskiej, upadek komunistycznego bloku czy obecną wojnę na Ukrainie. To tam też powstały plany drastycznych zmian systemowych do 2035 roku.

Na podstawie: Publico.pt
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 14.05.2023 13:11

    Czy naprawdę nie istnieje jeszcze organizacja konspiracyjna, jakiś zbrojny ruch oporu mający na celu sukcesywne eliminowanie (każdego kto bierze w tym procederze udział) tej największej globalistycznej bandyterki świata?

  2. replikant3d 14.05.2023 20:27

    Szwęda, Oni przeniknęli wszędzie. Wszędzie mają ,,uśpionych,, agentów i ,,kretów,, We wszystkich środowiskach , większości urzędów i dużych firm. Na pewno próbowały powstawać takie grupy. Ale szybko były lokalizowane i,,neutralizowane,, w zarodku. To nie amatorzy. Mają całe armie bewzględnych agentów i zabójców. Masz przykład:https://wolnemedia.net/platny-zabojca-przylecial-do-polski-z-wielkiej-brytanii/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.