W TVP grożą więzieniem za… kabaret!

Opublikowano: 12.08.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 934

Dwa vlogi Krzysztofa Atora Woźniaka.

W telewizji publicznej TVP Info powiedziano, że twórcom kabaretowym za niepoprawny politycznie skecz należy się więzienie. Czegoś takiego nie było nawet w totalitarnym PRL-u. Tymczasem o nawoływaniu do wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, czyli zamachu na demokrację dla utrzymania władzy PiS-u, żadnych reakcji w mediach i policji nie ma. Krzysztof Ator Woźniak mówi, że ma dość tego dość i najwyższy czas o tym powiedzieć.

Widać w mediach pierwsze jaskółki sugerujące i sondowania, że rząd rozważa wprowadzenie stanu wojennego w Polsce. Motyw i preteksty zawsze się znajdą, np. skażenie Odry substancją, która jest szkodliwa i nie da się jej usunąć ze środowiska. Brzmi absurdalnie? A zakaz wstępu do lasu absurdalny nie był?

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.