W Szwecji będą kursy o seksie dla imigrantów

Opublikowano: 23.07.2018 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 846

Szwedzki rząd chce przeznaczyć pięć milionów koron szwedzkich (około pół miliona euro) na kursy edukacji seksualnej dla imigrantów.

Część pieniędzy zostanie wydana na rządową stronę internetową „Youmo”, z tekstami w języku arabskim, somalijskim i dari.

Celem strony jest nauczenie migrantów „zdrowia, seksualności i równości płci”. Na stronie internetowej informacje o seksie zostały zilustrowane, między innymi, kilkoma zdjęciami cudzoziemców ze szwedzkimi blondynkami. W zakładce „Zakochanie się”, ilustrowanej zdjęciem młodej blondynki, całującej ciemnoskórego mężczyznę, można przeczytać, między innymi, że „Bycie zakochanym to zazwyczaj cudowne uczucie. Niektórzy ludzie byli zakochani wiele razy, inni nigdy nie byli zakochani”.

Obecnie Ministerstwo ds. Młodzieży i Spraw Obywatelskich (MUCF) ma zlecić dalsze działania edukacyjne we współpracy z internetową siecią młodzieżową (UMO).

„Misja obejmuje poszerzanie informacji o portalu Youmo, poszerzanie umiejętności profesjonalistów, zajmujących się młodymi imigrantami”, informują władze. Rozwój strony internetowej będzie obejmował przede wszystkim tematy związane z prostytucją i handlem ludźmi, przemocą związaną z honorem i uciskiem, w tym okaleczanie narządów płciowych, przemoc seksualną i molestowanie seksualne.

Autorstwo: (pj)
Na podstawie: Regeringen.se
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.