W szpitalu w Rumunii zabijano pacjentów z COVID-19

Opublikowano: 13.12.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3000

W marcu tego roku pracownik medyczny z oddziału intensywnej terapii Szpitala Hrabstwa Sibiu w Rumunii ujawnił, że pacjenci z COVID-19 byli przywiązywani do łóżek (ręce i stopy), podawano im silne środki odurzające, każdy z nich był nie nieprawidłowo leczony. Pacjenci byli ignorowani przez personel medyczny, często usypiano ich i umierali przez uduszenie.

„Człowiek z niewydolnością oddechową, jeśli na niego usiądziesz, umiera” – dodał były pracownik. „Tak, pacjenci byli mordowani. Zabijałem też tych ludzi, bo tam pracowałem. Chociaż starałem się nie podawać tych uspokajających strzykawek” – mówi świadek.

Śledczy oficjalnie wszczęli śledztwo w sprawie 13 spraw karnych o zabójstwo. „Mówimy o zaniedbaniach personelu medycznego” – mówią śledczy.

Do tej pory przesłuchano wiele osób, ale najważniejsze jest to, że w chwili śmierci żadna z 13 osób nie została poddana autopsji, co oznacza, że nieznana jest przyczyna zgonu.

Nie jest więc wykluczone, że w najbliższym okresie będziemy świadkami ekshumacji w celu wykonania tych badań kryminalistycznych. Zmarli pacjenci mieli od 40 do 80 lat.

Na podstawie: World-Today-News.com
Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. radical3dom 14.12.2021 08:32

    W Polsce nie inaczej, tylko może mniej bezpośrednio, zamykają na oddziałach kowidowych, zamiast leczyć na choroby, na które pacjenci są chorzy kładą, dają jakąś kroplówkę i czekają, w tym czasie postępuje śmiertelna choroba(nie kowid) i pacjent umiera, wpisują później w kartę rozpoznane choroby między innymi kowid, na końcu przyczyna śmierci: wielonarządowa niewydolność (SEPSA?), brawo lekarze.
    A w mediach mówią: w Polsce dziś umarło pół tysiąca(bo brzmi poważniej) zakażonych koronawirusem. Dodam że testy PCR nie są testami tylko reakcją chemiczną przeznaczoną do użytku laboratoryjnego a nie do testowania ludzi- tak pisze CDC i tak powiedział wynalazca tej reakcji Mullis (o dziwo umarł zaraz po wywiadzie w którym to powiedział przed wybuchem tkzw. epidemii).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.