W szkole w USA aresztowano dwie kanibalki-satanistki

Opublikowano: 28.10.2018 | Kategorie: Edukacja, Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 3200

Uczennice z amerykańskiego miasta Bartau (Floryda) postanowiły zabić dwudziestu uczniów, a potem wypić ich krew, ale zostały złapane, donosi “The Independent”.

Dwie dziewczynki w wieku 11 i 12 lat postanowiły popełnić zbrodnię, aby zbliżyć się do szatana. Zamierzały napaść na małych i słabych uczniów w toalecie, a następnie zjeść ich ciało i wypić krew.

Przedstawiciele organów ścigania poinformowali, że uczennice zamierzały zabić na pewno jedną osobę, ale chciały rozprawić się z 15 lub 25 uczniami. „Wszystkie te zabójstwa wiązały się z nadzieją, że staną się strasznymi grzesznikami, a to gwarantuje im, że po popełnieniu samobójstwa pójdą do piekła i będą z szatanem” — wyjaśniła policja. Należy zauważyć, że wymyśliły to wszystko po obejrzeniu horrorów.

Plan dziewczynek został ujawniony po tym, jak opuściły zajęcia. Administracja szkoły zwróciła uwagę na podejrzane zachowanie. Zaczęto ich szukać i w rezultacie znaleziono je w szkole z czterema nożami, nożem do pizzy i ostrzałką do nich.

Nastolatki aresztowano, a następnie umieszczono w ośrodku dla nieletnich. W wyniku tego incydentu nikt nie został ranny. Zaznaczono, że prokuratorzy będą musieli zadecydować, czy postawią im oskarżenia jako nieletnim czy jako dorosłym.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. agama 28.10.2018 10:49

    miały apetyt

  2. Murphy 29.10.2018 14:15

    @agama: To wcale nie jest śmieszne dla kogoś kto sam ma dzieci.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.