W sporze narodu z rządem, naród ma zawsze rację

Opublikowano: 27.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 398

Kazimierz Kimso (przewodniczący „Solidarności” na Dolnym Śląsku) mówi o stosunkach polsko-białoruskich oraz o strajkach „Solidarności” we Wrocławiu. Mówi, iż kiedy zaczął strajkować poczuł się wreszcie upodmiotowiony.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. radical3dom 27.08.2020 14:00

    Czyżby solidarność ujawniła sie jako odgałęzienie tajnych służb usa? Wszystko pasuje, co zrobili z Polską- bantustan eksploatowany przez amerykanskie i nie tylko korporacje.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.