W San Francisco ujrzeli „posąg Chrystusa”

Opublikowano: 15.03.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1458

W rzeczywistości nie jest to posąg Chrystusa Odkupiciela z Rio de Janeiro w Brazylii. To tylko latarnia morska na Wyspach Farallon w San Francisco i zjawisko, a właściwie fenomen, jakim jest fatamorgana.

Zaledwie dwa dni temu o zachodzie słońca w San Francisco pojawił się pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro z Brazylii. To był miraż!

Dziwnie zniekształconą formą Chrystusa Odkupiciela była latarnia morska na Wyspach Farallon na zachód od San Francisco, która została “zdeformowana” przez zjawisko Fata Morgan. Miraż zmienił kalifornijską latarnię morską w brazylijski posąg, który robił ogromne wrażenie.

Następnie drugie słońce eksplodowało jak bomba atomowa w tym samym kanale atmosferycznym. Na poniższym filmie widać, jak nasza najjaśniejsza gwiazda staje się nawet prostokątna w jednym punkcie.

Co to jest fatamorgana? To dziwne zjawisko optyczne w atmosferze spowodowane silnymi inwersjami temperatur. Kiedy światło przechodzi przez warstwę niezwykle zimnego powietrza wiszącego nad powierzchnią morza, kształty fantastycznie odkształcają się i rozciągają.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 2,17 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
robcioRR
Użytkownik
robcioRR

Eeeeee tam…… to posagowa pani Kidawa Blonska nie Chrystus :))))