W poszukiwaniu Arki Noego

Opublikowano: 14.11.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1253

Jeszcze do niedawna wydawało się, że jedyną wiadomość o potopie przekazuje nam Biblia, okazuje się jednak, że nie jest to jedyna źródło pisane o owym wydarzeniu. Odczytane teksty z Niniwy opisują straszliwy potop jaki miał miejsce na Ziemi. Co było jego powodem? Czy Noe pracował sam przy budowie arki, czy też uzyskał pomoc od aniołów, którzy w ten sposób odkupili swoje winy? Czy arka Noego faktycznie osiadła na szczytach gór Ararat? Zdjęcia satelitarne mogą wskazywać na miejsce jej osadzenia.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.