W Portugalii rozpoczął się pierwszy trybunał covidowy

Opublikowano: 09.02.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3263

Pierwszy trybunał Covid został otwarty w sobotę (04 lutego 2022 roku). Grupa 11 prawników i sędzia z Portugalii rozpoczęli śledztwo karne. Wszystkie dostępne dowody zbrodni przeciwko ludzkości są przedstawiane lawie przysięgłych. Materiał wideo z otwarcia rozprawy znajduje się poniżej.

Grupa zdecydowała się na prowadzenie śledztwa poza systemem, ponieważ żaden sąd nie był chętny do rozpatrzenia sprawy. W oświadczeniu grupy stwierdzono, że rządy znajdują się pod wpływem skorumpowanych i przestępczych struktur władzy. Zainscenizowali pandemię, którą przygotowywali od lat. Wzniecili panikę, aby skłonić ludzi do wzięcia tak zwanych „szczepień”, które według prawników, naukowców i ekspertów, okazały się obecnie niezwykle niebezpieczne, a nawet śmiertelne.

Oczekuje się, że proces zakończy się aktami oskarżenia wobec winnych tych zbrodni przeciwko ludzkości.

Zaangażowani prawnicy: Virginie de Araujo Recchia z Francji, Claire Deeks z Nowej Zelandii, Viviane Fischer z Niemiec, Reiner Fi.illmich z Niemiec, Ana Garner ze Stanów Zjednoczonych, Renate Holzeisen z Włoch, Tony Nikolic z Australii, Dipali Ojha z Indii, Dexter LJ. Ryneveldt z RPA, Deana Sacks ze Stanów Zjednoczonych i Michael Swinwood z Kanady. Sędzią jest Rui Fonseca E. Castro z Portugalii.

Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 09.02.2022 17:27

    Powinni skrzyknąć także trybunał ponad narodowy europejski itd.

  2. Abnegat 11.02.2022 20:37

    Też tak uważam, dostrzegam jednak inny problem. Skoro żaden sąd nie podejmuje tej kwestii, to nawet, jeśli w tym swoim “postępowaniu” wykażą celową działalność grupy przestępczej – to jaka siła wymierzy sprawiedliwość, skoro cała mundurówka jest po stronie bandytów. Robią z nami co chcą ten plan jest realizowany od ponad 50 lat, a już w latach 90 było pisane o klubie rzymskim. Już wtedy padło stwierdzenie, że plan jest w tak zaawansowanej fazie, iż nawet jego ujawnienie nie jest w stanie mu zagrozić.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.