W Polsce wydrążą najgłębszy odwiert na świecie

Opublikowano: 28.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1381

https://www.youtube.com/watch?v=8Dhwlmn-E_4

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Polska dysponuje bogatymi złożami surowców mineralnych. Zasoby te, leżące pod ziemią naszego kraju, są warte setki miliardów złotych. Co roku wydobywa się ponad 400 milionów ton kopalin, z których 40 rodzajów ma rzeczywiste znaczenie dla gospodarki. Jakie surowce występują w naszym kraju?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 28.03.2023 20:38

    Ale rządzace ,,klakierki,, doskonale wiedzą o tych surowcach. I dyskusja jest już bezzasadna bo te złoża zostały już ,,sprzedane,, Myckowym i USA. Dlaczego dziwnym trafem nowe,,eksterytorialne,,bazy USA są planowane w miejscach gdzie te złoża są? A no dlatego że już nie są ,,nasze,, Ale o tym mainstream nieprędko napisze….Będziemy jak Afrykanie. Ogromne złoża i zero zysku z tego dla miejscowych..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.