W pełni zaszczepiona szefowa CDC „zachorowała na COVID-19”

Opublikowano: 27.10.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1865

Jak informują media, dr Rochell Walensky, szefowa kryminalnej agencji CDC („Centra Kontroli i Prewencji Chorób” – Centers for Disease Control and Prevention), „zachorowała na COVID-19”.

Nie wiemy czy „wykrycie wirusa” nastąpiło w wyniku uzyskania pozywnego wyniku „testu PCR” czy na podstawie jakichś innych szamańskich metod, wiemy jednak z doniesień oraz informacji CDC, że szefowa jest zaszczepiona po uszy produktami, które – jak ona i inni „eksperci” zapewniali – uchronią osoby przed „zachorowaniem na kowid” i zabezpieczą przed „transmisją wirusa” („chroń bliskich”, „szczepionka powoduje zatrzymanie transmisji”). To jej „pełne zaszczepienie” (dr Walensky jest, jak to określa nowomowa up to date czyli przyjęła do organizmu ileś-tam porcji plus ileś-tam boosterów), nie pomogło w niczym, przed czym miało rzekomo chronić. Stało się natomiast przyczyną osłabienia organizmu, czego efekty widać.

Pani Walensky ma „lekkie objawy”, czyli może mieć według prowadzonej przez nią skorumpowanej agencji CDC: gorączkę lub dreszcze, kaszel, duszność lub trudności w oddychaniu, zmęczenie, bóle mięśni lub ciała, ból głowy, nowa utrata smaku lub zapachu, ból gardła, zatkanie lub katar, nudności lub wymioty, biegunkę…

Wbrew temu co twierdzą lekarze, media, rządy, fakt-czekery i tzw. eksperci, nawet CDC przyznaje dzisiaj, że nie ma żadnej różnicy pomiędzy symptomami chorującego „na COVID-19” i chorującego na tzw. sezonową grypę: „Różnica pomiędzy grypą a COVID-19. Zarówno grypa jak i COVID-19 są zakaźnymi chorobami układu oddechowego, ale wywołują je różne wirusy. COVID-19 jest spowodowany zakażeniem koronawirusem o nazwie SARS-CoV-2, a grypa jest spowodowana zakażeniem wirusami grypy. Nie można odróżnić grypy od COVID-19 na podstawie samych objawów, ponieważ niektóre z nich są takie same. Niektóre testy PCR mogą jednocześnie rozróżnić grypę i COVID-19. Jeśli jeden z tych testów nie jest dostępny, wiele miejsc przeprowadzania testów oferuje oddzielne testy na grypę i COVID-19. Porozmawiaj z pracownikiem służby zdrowia o tym, aby przetestować zarówno grypę, jak i COVID-19, jeśli masz objawy”.

Jedynym wyróżnikiem jest „test PCR”, którego wyniki można porównać do loterii. Dziwne również, że proponowane dzisiaj „rozróżnienie pomiędzy grypą a COVID-19”, w postaci „przetestowania zarówno na grypę, jak i COVID-19”, nie było dostępne w czasie zaplanowanej i całkiem sprawnie przeprowadzonej PLANdemii, kiedy to zmuszono miliardy ludzi do wtykania im do nosów niebezpiecznych patyków. A potem do „zaszczepienia”, czyli przyjęcia nieprzebadanej mikstury genetycznej, o nieznanym do dzisiaj składzie.

Cały czas czekamy również na wyniki wyizolowanego według naukowych definicji i procedur tzw. wirusa „SARS-CoV-2” mającego wywoływać chorobę zwaną „Covid-19”, gdyż jak do tej pory – po niemal 3 latach – nikt nigdzie na świecie nie widział go, poza wygenerowaniem komputerowym.

Chcielibyśmy również wiedzieć w jaki sposób świat naukowy wyizolowuje „wirusa grypy” – i inne twory zwane dogmatycznie „wirusami” – czy również dodając w procesie do badanego kompotu wyciąg z mózgu zdechłej małpy (sic!) i tuzin innych dodatków, bo właśnie tak tenże świat naukowy czyni celem „wyizolowania wirusów”. Podobno, innej metody nie ma…

Życzymy pani Walensky powrotu do zdrowia, bo – w przeciwieństwie do oponentów – nie pragniemy zemsty, lecz jedynie prawdy i sprawiedliwości. Niech w pełnym zdrowiu będzie mogła zasiąść na ławie oskarżonych.

Źródło: Bibula.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. walter667 28.10.2022 02:24

    Mysle, ze jest to pewnego rodzaju znak, taki “czas start” i w kolejnych tygodniach media beda przypominaly nam ile to nie wlali w siebie politycy, choc jaka jest prawda, nie wiemy, jedynie ciekawe sformulowanie ostatnio znalazlem w internecie, tj. “zaszczepiony jak Macron” czyli ponoc 0%.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.