W ONZ Trump potępił globalizm

Opublikowano: 27.09.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1885

Prezydent Trump podczas wtorkowego przemówienia przed Zgromadzeniem Ogólnym Organizacji Narodów Zjednoczonych potępił agresywny globalizm i bronił suwerenności, co skłoniło innych światowych przywódców i dygnitarzy do wybuchu śmiechem.

Zwracając uwagę, że Stany Zjednoczone będą nadal stosować się do “doktryny patriotyzmu”, Trump powiedział, że USA odrzuca “globalne zarządzanie, kontrolę i dominację”. Trump zapewnił, że USA zawsze będzie szanowało prawo każdego narodu do realizowania własnych obyczajów, wierzeń i tradycji i nigdy nie będzie ich narzucało. “Stany Zjednoczone nie powiedzą ci, jak masz żyć, pracować i wierzyć” – powiedział prezydent Trump. “Prosimy tylko o uszanowanie naszej suwerenności”. “Odrzucamy ideologię globalizmu i przyjmujemy doktrynę patriotyzmu” – dodał.

Trump wskazał na powołane przez ONZ organy, takie jak Międzynarodowy Trybunał Karny i Rada Praw Człowieka, i stwierdził: “Jeśli chodzi o Amerykę, to MTK nie ma jurysdykcji, legitymacji ani władzy”.

Trump potępił lewicowy globalizm, stwierdzając: “Praktycznie wszędzie gdzie próbowano socjalizmu i komunizmu, doprowadzono do cierpienia, korupcji i rozpadu. (…) Pragnienie władzy socjalizmu prowadzi do ekspansji, wtargnięć i ucisku. (…) Suwerenne i niepodległe narody są jedynym systemem, w którym przetrwała wolność, utrzymała się demokracja, i prosperowano w pokoju” – powiedział Trump.

Mówiąc o swojej administracji stwierdził, że “w ciągu mniej niż dwóch lat moja administracja osiągnęła więcej niż jakakolwiek administracja w historii naszego kraju.” Dodał, że czasy, w których Ameryka będzie wykorzystywana minęły, mówiąc, że “nie będziemy dłużej tolerować takich nadużyć” i dodał, że nie będzie już pozwalał, by USA było „oszukiwane, a nasze bogactwo rozkradane”.

W odpowiedzi na słowa Trumpa inni przywódcy śmiali się, co skłoniło prezydenta do powiedzenia, że ​​”nie spodziewał się takiej reakcji, ale to jest w porządku”.

Amerykańskie media były niezadowolone z przemówienia, nie z powodu tego, że przemówienie Trumpa zostało obśmiane przez zgromadzenie ONZ, ale że w ogóle reprezentował on USA.

Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. maro 27.09.2018 13:32

  Wynik globalizacji w Polsce to emigracja,niskie płace,uchodźcy,drożyzna,produkty z zagranicy i bezsilność!Trump ma rację ale trzeba budować własną silną armię i gospodarkę ale nie tę opartą na kłamstwach POPIS-u są to partie liberalne wpisujące się w ideę globalizacji.Widać już na horyzoncie ludzi z zadatkami na liderów-Jabłonowski i Kołodziejczak reszta to publicyści.Czas przestać kibicować tym których nam podsuwają i zacząć budować swoje struktury.Znieść próg wyborczy i wprowadzić okręgi jednomandatowe po to aby ten którego ludzie wybiorą wchodził do sejmu a nie ten naznaczony i finansowany przez prezesa partii.

 2. agama 27.09.2018 21:03

  Ma rację co do globalizacji, ale i sam sobie przeczy, więc jakby nie do końca mówił co chciał, ale taki los marionetki w rękach zbrodniarzy

 3. polantek 27.09.2018 21:30

  Te indywiduum , namaszczony przez swoich mocodawców prezydent-milioner, ma czelność łgać w żywe oczy!!!

 4. Tallis Keeton 28.09.2018 01:48

  “Stany Zjednoczone będą nadal stosować się do „doktryny patriotyzmu”, Trump powiedział, że USA odrzuca „globalne zarządzanie, kontrolę i dominację”. Trump zapewnił, że USA zawsze będzie szanowało prawo każdego narodu do realizowania własnych obyczajów, wierzeń i tradycji i nigdy nie będzie ich narzucało.”

  Czyli w tłumaczeniu z jankeskiego politycznego języka na normalny język – odrzucamy globalną dominację i kontrolę, o ile nie jest robiona przez nas 🙂 Inni globaliści mogą spadać na drzewo 🙂 A prawo każdego narodu do realizacji obyczajów wierzeń i tradycji? To miłe, z jego strony, ale nie dokończył, że także do tworzenia własnego prawa, decydowania o swym ustroju i do własnej, niezależnej polityki zwlaszcza ekonomicznej. Jasne, Rzymianie także zasadniczo nie wtrącali się do obyczajów i wierzeń podbitych plemion, chodziło im tylko o to, aby plemiona płaciły haracz (tu kasa na zbrojenia), miały podyktowane, jak pisać prawo (ustawa o IPN), i słały wojska do pomocy na nie swoje wojny (tu NATO). Wierzenia i obyczaje tubylców w koloniach doprawdy Rzymu nie interesowały. 🙂 O ile pamietam jedynie dwa razy wklepali kapłanom obcej religii, ale nie za wierzenia, a tylko dlatego, bo ci stanowili centrum ruchu oporu 🙂 Być może obecnie część polskiego kleru także podpadła komuś wyżej i także należy mu wklepać przynajmniej propagandowo? 🙂
  poz 🙂
  tal

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.