W Nowym Meksyku zapłakała figura Matki Boskiej

Opublikowano: 14.06.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 720

Niewielki kościół w Nowym Meksyku został zalany przez turystów po tym, jak wydarzyła się tam niesamowita anomalia. Znajdujący się tam posąg Matki Boskiej zaczął płakać prawdziwymi łzami.

Ten niesamowity fenomen wydarzył się w mieście Hobbs i został zauważony po raz pierwszy przez małżeństwo uczestniczące w niedzielnym nabożeństwie. Początkowo uważano, że „łzy” były po prostu odbiciem światła, lecz później okazało się, że faktycznie oczy posągu są wilgotne.

Informacja ta szybko rozeszła się wśród mieszkańców parafii i dotarła do pastora kościoła, księdza Pepe, który był zaskoczony tym cudownym wydarzeniem. Duchowny twierdzi, że łzy nie są wodniste, ale lekko oleiste i pachną jak róże. Kościół katolicki planuje zbadać sprawę, aby sprawdzić, czy istnieje jakieś wyjaśnienie tego niecodziennego zdarzenia.

Cała ta sytuacja stała się okoliczną sensacją. Ilość turystów odwiedzających kościół jest tak ogromna, że w ostatnim czasie musiał on być otwarty całą dobę. Zagadka płaczu nie została dotąd wyjaśniona, jednak nie jest to odosobniony przypadek. Na świecie znane są inne zdarzenia, kiedy święte statuy wydzielały prawdziwe łzy. Jednym z najsłynniejszych tego typu zdarzeń jest incydent z Japonii z 1984 roku. Na drewnianej figurze Matki Boskiej pojawiły się ludzkie łzy, krew i pot. Incydent ten został dobrze udokumentowany i do dziś traktowany jest jako cud.

Autorstwo: B
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. gajowy 14.06.2018 14:27

    Nie można udowodnić że to jest (był) cud. Można jedynie stwierdzić, że przyczyna jest nieznana.

  2. Fenix 15.06.2018 07:47

    Dla mnie cudem byłoby gdyby zaczęła się śmiać do łez 😉 haha Najwyższy czas skończyć z postawą ofiary ludzie i samobiczowaniem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.