W Niemczech zaniża się liczbę ofiar

Opublikowano: 03.04.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 407

Piotr Cywiński – dziennikarz, portal wPolityce, tygodnik „Sieci” – omawia komentarze niemieckich mediów nt. planów przeprowadzenia wyborów prezydenckich w Polsce metodą korespondencyjną. Publicysta ocenia, że podejście naszego zachodniego sąsiada do do spraw polskich nacechowane jest hipokryzją i obłudą: Jesteśmy ulubionym chłopcem do bicia dla prasy niemieckiej. Zwraca uwagę, że niedawno głosowanie korespondencyjne miało miejsce przy okazji wyborów lokalnych w Bawarii. Gość „Popołudnia WNET” wytyka niekonsekwencję Koalicji Obywatelskiej, patrzącej niemal bezkrytycznie na Niemcy, a w tej konkretnej sprawie nie biorącej pod uwagę rozwiązań zastosowanych nad Renem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o