W Niderlandach spalono sklep ufundowany przez Billa Gatesa

Opublikowano: 14.07.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1621

Podczas protestów niderlandzkich rolników przeciwko obowiązkowemu planowi ograniczenia emisji azotu i amoniaku przez rząd spłonął sklep spożywczy ufundowany przez globalistę Billa Gatesa. Poniższy film z poniedziałkowego wieczoru pokazuje pożar wspomnianego supermarketu online Picnic w Almelo.

https://www.youtube.com/watch?v=EhT4syF1YAs

Picnic, który specjalizuje się w usługach dostawczych pojazdami elektrycznymi i podobno promuje praktyki zrównoważonego rozwoju, otrzymał w zeszłym roku od Fundacji Billa i Melindy Gatesów (Billa & Melinda Gates Foundation) 600 milionów euro na ekspansję w całej Europie.

Do pożaru doszło podczas trwających demonstracji rolników protestujących przeciwko nowym rządowym przepisom klimatycznym, które zmuszają ich do zmniejszenia zużycia nawozów i liczby zwierząt gospodarskich w rzekomych wysiłkach na rzecz zmniejszenia emisji azotu i amoniaku.

https://www.youtube.com/watch?v=u8VSgIROZzQ

Komentatorka polityczna Eva Vlaardingerbroek zwróciła uwagę, że brat holenderskiego ministra, który forsował przepisy dotyczące kontroli azotu, faktycznie jest właścicielem sieci Picnic, dodając, że firma sprzedaje również „mięso roślinne”.

Chociaż oficjalna przyczyna pożaru jest jeszcze nieznana, to powszechnie spekuluje się, że pożar mógł być skutkiem podpalenia, a „Newsweek” twierdzi, że rolnicy podejrzewają, że to właśnie Bill Gates przyczynił się do przeforsowania w Niderlandach radykalnej polityki klimatycznej.

Źródło zagraniczne: Infowars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.