W Malawi narasta histeria w związku z rzekomymi atakami wampirów

Opublikowano: 14.12.2017 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 715

Mieszkańcy afrykańskiego kraju Malawi, są w stanie bliskim paniki, po tym gdy kilkadziesiąt osób stwierdziło, ze zostali zaatakowani przez wampiry, które starały się wyssać in krew. Narasta tak duża psychoza, że ludzie dokonują samosądów osób podejrzewanych o wampiryzm.

Zagrożenie chaosem stało się tak poważne, że swój personel z Malawi wycofał już ONZ i wolontariusze amerykańskiego Korpusu Pokoju. Wampiryczna historia rozpoczęła się we wrześniu i mimo, że mamy już grudzień, trwa w najlepsze, a nawet się nasila. Miejscowi są przekonani, że to co się rozpętało w Malawi to nie jest żadna histeria i plotki tylko fakty. Liczni świadkowie przekonują że do ich domów przychodzą wampiry a następnie zaczynają ssać ich krew.

Jak podaje serwis “Daily Mail”, 40-letni mieszkanka Malawi, Jamiya Bauleni, twierdzi, że coś obcego weszło do jej domu i zaatakował ją, a następnie zaczęło ssać jej krew. Mieszka ona w wiosce Ngolongoliwa w południowej części kraju, która stała się jednym z ośrodków wampirycznej histerii. Jamiya, twierdzi, że ataki to nie żadne plotki. Dodaje, że przed stratą przytomności z powodu utraty krwi, usłyszała dźwięk, jakby ktoś biegł po podłodze. Po tej nocy kobieta została zabrana do szpitala i tam odbyła leczenie. Przyjmowała między innymi leki i witaminy zalecane przy niedoborach w morfologii krwi.

Ostatnia fala wampirycznych doniesień rozpoczęła się tym razem w Mozambiku i wieści na ten temat przedostały się do dystryktu Mulanje i Phalombe w Malawi. Na skutek linczów osób podejrzewanych o konszachty z wampirami, zabito już 7 osób. W Malawi na skutek zamieszek aresztowano co najmniej 250 osób. W sąsiednim Mozambiku w areszcie znalazło się 40 kolejnych “mścicieli wampirów”. Miejscowi ludzie żyją w tych krajach w trudnej do uwierzenia ciemnocie i bardzo trudno jest wytłumaczyć im że wampiry nie istnieją, a przynajmniej nie w formie filmowej, która ich tak skutecznie przeraża od września tego roku.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 14.12.2017 10:39

    No ja nie wiem jak można coś takiego publikować na poważnym portalu….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.