W Kolumbii Brytyjskiej 12-letnie dzieci same zdecydują o płci

Opublikowano: 07.04.2023 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1193

Rząd NDP kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska uchwalił ustawę, która pozwala dzieciom w wieku 12 lat, które są zdezorientowane co do płci, „samodzielnie” określić swoją płeć bez potrzeby korzystania z pomocy lekarza lub specjalisty ds. zdrowia psychicznego.

Ustawa 15 została przedstawiona przez ministra zdrowia NDP Adriana Dixona 9 marca i przyjęta przez ustawodawcę BC 28 marca. Oprócz prawa zezwalającego dzieciom w wieku 12 lat na legalną zmianę płci i samookreślenie swojej płci, pozwoli to również każdemu mieszkańcowi prowincji otrzymać akt urodzenia bez oznaczenia wskazującego, że jest się mężczyzną lub kobietą.

Minister Stanu ds. Opieki nad Dziećmi Grace Lore, była profesor gender studies, pochwaliła fakt, że dziecko może teraz zmieniać płeć według kaprysu i do woli. „Zgodnie z prawem osoby w wieku od lat 12 lat nie potrzebują lekarza ani psychologa, aby zmienić oznaczenie płci, oraz na żądanie ludzie mogą otrzymać akt urodzenia bez wskazania płci. Poza tym – chronimy transpłciowe dzieci” – napisała Lore na „Twitterze”.

Tymczasem niedawno gubernator stanu Arkansas, Sarah Huckabee Sanders, podpisała ustawę zakazującą nieletnim uczestniczenia w pokazach drag queen i innych wydarzeniach sklasyfikowanych jako „występy przeznaczone dla dorosłych”. Promocja radykalnej ideologii gender wśród dzieci i dorosłych w Kanadzie narasta jednak dzięki lewicowym burmistrzom, rządowi federalnemu i niektórym rządom prowincji.

Portal LifeSiteNews.com poinformował na początku tego tygodnia, że ​​teatr dziecięcy w Vancouver, który otrzymuje fundusze od władz lokalnych i federalnych, będzie gościł tego lata „obóz drag queen” dla siedmioletnich dzieci.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.