Meteoryt najprawdopodobniej zniszczył dom w Kalifornii

Opublikowano: 08.11.2022 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1440

5 listopada 2022 r. mieszkańcy Kalifornii, Nevady i Oregony obserwowali spadający meteoryt. Ogromna kula ognia przetoczyła się po niebie, a potem rozbłysła, oświetlając wszystko wokół. Szczątki obiektu dotarły do powierzchni ziemi wyrządzając realne szkody.

Meteor nie spłonął całkowicie podczas przejścia gęstej warstwy atmosfery ziemskiej i jego fragmenty wpadły na ​​budynek mieszkalny, co wywołało silny pożar w wyniku którego dom doszczętnie spłonął.

Obecnie trwa dochodzenie w celu ustalenia, czy to meteoryt spowodował pożar, czy też powstał z innych przyczyn.

Wideo: YouTube.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stary Kulas 08.11.2022 12:31

    “Meteoryt NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZNISZCZYŁ dom w Kalifornii”
    Czyli nie wiadomo czy ten dom jest czy nie jest zniszczony? Nie można było podjechać i ustalić?

    PS. Na KAPITALIKI zmieniłem ja, dla podkreślenia błędu. Chociaż daleko mi do bezbłędnego używania języka polskiego, ale TAKICH błędów to nie powinny robić nawet dzieci ze szkoły podstawowej. Nawet osoby na ważnych stanowiskach w administracji piszą bzdury w rodzaju “trening działania syren alarmowych”.

  2. Admin WM 08.11.2022 15:34

    Dom jest zniszczony. Według mediów zniszczył go meteoryt, a komisja ma ustalić, czy to wina meteorytu, czy zbieg okoliczności. Dlatego użyłem w tytule słowa najprawdopodobniej, ponieważ nie wiem na 100%.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.