W Indiach przyszła na świat jednooka krowa

Opublikowano: 10.01.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 9

Poniżej znajduje się wyjątkowy film, na którym zarejestrowano krowę z jednym okiem. Według opowieści właściciela, krowa-matka nie chciała karmić swojego dziecka, więc hodowca musiał sam zająć się stworzeniem.

Miejscowi czczą zwierzę cierpiące na cyklopię, podobnie jak boga. Są przekonani, że ta krowa przyczyni się do dobrobytu ich domostw i zdrowia krewnych. Choroba ta, nawiasem mówiąc, występuje nie tylko u zwierząt, ale także u ludzi.

Występuje, gdy mózg płodu w macicy nie jest podzielony na lewą i prawą półkulę. W rezultacie mamy do czynienia z sytuacją, gdy powstaje jedno oko, lub dwoje oczu łączy się w jedno. Warto zauważyć, że cyklop nie posiada rzęs ani powiek.

Z reguły mutanty umierają w momencie narodzin lub po pewnym czasie z powodu problemów z oddychaniem i mózgiem. Od czasu do czasu pojawiają się doniesienia o niezwykłych okazach. Na przykład w zeszłym miesiącu urodziło się w Chinach cielę z dwiema główkami.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Cosmo
Użytkownik

Są nagrody bijące czołem przed dzieckiem z trzema rękami albo krową z jednym okiem, i są narody bijące czołem przed rudą babą. Wszystko według wyznania.