W Egipcie sprzedano 300 niemowląt

Opublikowano: 12.11.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 660

W Kairze aresztowano pięciu handlarzy dziećmi, którzy sprzedali około trzystu niemowląt. Banda składała się z dwóch pielęgniarek, lekarza oraz lekarza naczelnego jednego z miejscowych szpitali, którzy wyceniali dzieci na około 570 dolarów za każde.

W ciągu ostatnich trzech lat złoczyńcy sprzedali około 300 dzieci. Najczęściej kupowały je pary małżeńskie cierpiące na bezpłodność. Decydowały się na taki krok, ponieważ w Egipcie adopcja dzieci jest zakazana.

Przestępcy zabierali dzieci kobietom, które rezygnowały z nich i już nie mogły usunąć ciąży. Pacjentkom robiono cięcie Cesarskie, zabierano dzieci i sprzedawano je.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. dasza_dm 12.11.2012 12:44

  Co takiego??!! Jak można wprowadzić prawo zakazujące adopcji?! Przecież to jest chore! Nieludzkie

 2. Strangersama 12.11.2012 15:44

  I tak źle i tak niedobrze. Tak jak mówi Fenix, powinni je oddawać na czarno a nie sprzedawać.
  Niby to przestępstwo ale jakoś dziwnie ich nazywać złoczyńcami.

 3. matimozg 13.11.2012 11:15

  Co za głupi kraj? Jak adopcja może być zakazana? Po raz kolejny nie wierze w rzeczy które dzieją się w krajach muzłumańskich. Co za głupota, ciemnota. Ciekawe co tam jest legalne, a no tak pewnie gwałty. Zaraz zaraz… przecież gwałt nie jest legalny, jest to śmiertelny grzech kobiety!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.