Niemieccy uczniowie odgrywają scenki seksualne

Opublikowano: 21.06.2016 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 351

W ramach wychowania seksualnego uczniów w północnym regionie Niemiec zaproponowano dzieciom opowiedzenie o seksie analnym i sadomasochizmie. Aby lepiej przyswoić materiał uczniowie siódmej klasy mogą odegrać scenki na zadane tematy.

W ramach projektu edukacyjnego „Szkoła różnorodności” w regionie Północna Nadrenia-Westfalia przedstawiono nową inicjatywę, informuje „Die Welt”.

Dzieciom opowie się o stosunkach homoseksualnych, transseksualistach i o różnych rodzajach nietradycyjnego seksu. Nauczycielom zostanie zaproponowane przeprowadzenie serii warsztatów, a dzieci mogą odegrać niewielkie scenki teatralne. Autorzy materiałów edukacyjnych radzą wykorzystać jako materiał kulki waginalne i wibratory.

Wśród tematów dla scen proponuje się następujące: orgazm i przedwczesny orgazm, sadomasochizm, seks analny, pokój do onanizmu.

Jak informuje gazeta, celem programu jest wychowanie dzieci w duchu tolerancji dla osób z nietradycyjną orientacją seksualną.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. sandvinik 21.06.2016 11:33

    jak to czytam to mam wrażenie że europa po prostu zasłużyła sobie na kryzys migracyjny.

  2. Fenix 21.06.2016 12:18

    I gwałcą dzieci na tych warsztatach, pedofile ?;Dhehe Coś to grubym nićmi szyte !

  3. Pires 21.06.2016 13:34

    Scyzoryk się w kieszeni otwiera jak się czyta takie newsy. To nie jest wychowywanie w duchu tolerancji tylko tworzenie nowych pedryli. Im więcej się o tym mówi, tym więcej cudaków chodzi po Europie. To jest wręcz promowane! To jakiś koszmarny absurd! Dobrze, że w PL jest jeszcze w miarę jeśli chodzi o multikulti. Do komory z homosiami!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.