W Davos oficjalnie ustalają Nowy Porządek Świata

Opublikowano: 28.01.2021 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2966

W Szwajcarskim Davos rozpoczęło się Światowe Forum Ekonomiczne (World Economic Forum). Biznesowe i polityczne elity spotykają się wirtualnie i nawołują do Wielkiego Resetu, który ma zostać przeprowadzony za pomocą koronawirusa.

Spotkanie potrwa do 29 stycznia, prawdopodobnie ustalone zostaną nowe plany i cele ze względu na epidemię. Sugestywne jest to, że spotkanie rozpoczął chiński komunista, prezydenta ChRL Xi Jinping. Biorąc pod uwagę co elity zamierzają osiągnąć dzięki pandemii jest to bardzo symboliczne.

Mozolne tworzenie światowego rządu i wykuwanie NWO trwa w najlepsze. Właśnie rozpoczęło się wirtualne Forum Ekonomiczne w Davos. Otworzyło je wystąpienie prezydenta ChRL Xi Jinping, mówiącego, dokładnie jak założyciel WEF, Klaus Schawb, że nie będzie już powrotu do świata sprzed koronawirusa, a nowy ład wymaga współdziałania globalnego.

„Powinniśmy pozostać zaangażowani w nadążanie za duchem czasu, zamiast odrzucać zmiany. Teraz jest czas na poważny rozwój i poważną transformację” – powiedział prezydent Chin Xi Jinping.

Chiński przywódca przestrzegł też przed nową „zimną wojną” tylko nie wiadomo jak miałoby do niej dojść skoro władzę w USA przejęli jego amerykańscy towarzysze komuniści.

Wirtualne Forum Davos 2021, które potrwa do 29 stycznia bieżącego roku, odbywa się pod hasłem “Kluczowy rok odbudowy zaufania”. Jako główne tematy wyszczególniono szczepienia przeciwko COVID-19, a także tworzenie miejsc pracy i przeciwdziałanie tak zwanym “zmianom klimatu”. Klaus Schwab – inicjator Forum – oświadczył, że potrzeba nam ożywienia gospodarczego, które będzie “odporniejsze, bardziej sprzyjające włączeniu (społecznemu) i bardziej zrównoważone”.

Wśród licznych mówców była też niemiecka Szefowa Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen domagała się na szczycie w Davos honorowania przez firmy farmaceutyczne swoich zobowiązań względem dostaw szczepionek. W tym panelu dyskusyjnym prezydent RPA, Cyril Ramaphosa, skrytykował też bogate kraje zamawiające nadliczbowe ilości szczepionki przeciw COVID-19 i zaapelował, by udostępnić je uboższym państwom.

Przewodnicząca Komisji Europejskiej zasygnalizowała również, że nadchodzi czas kooperacji rządowo-korporacyjnej, nazywając to „podejściem publiczno-prywatnym”. Padły również gładkie słowa o cenzurze w Internecie, które można skwitować tak, że Ursula von der Leyen zachęca kartele internetowe dysponujące portalami społecznościowymi, aby „rozważnie” cenzurowały publikowane treści. Kilka komunałów wypowiedziała też maskotka globalistów – Greta Thunberg – ale jak zwykle nic sensownego nie powiedziała.

Wszystkie teorie uważane za spiskowe, ekspresowo się odspiskowują. Rzeczy, które jeszcze rok temu były niewyobrażalne, stają się faktem. Wiatr zmian przyspiesza i jeśli ktoś myśli, że nie może być już gorzej, można tylko powiedzieć, że niestety może i będzie.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Swami Saishiva 28.01.2021 18:11

    Też “odteoriowują”, bo stają się praktyką.
    Faktycznie pesymizm, że „gorzej być nie może :(” został tu zmieciony świeżym optymizmem, że „jak najbardziej może :)”.
    Covid jest produktem przynoszącym benefity, tak samo jak np. iPhony itp. Więc jak długo będzie zyskowny tak długo bedzie ulepszany i rozszerzany. Czy słyszał ktoś, że nadchodzi koniec iPhonów? Tak samo nie łudźmy się, że Covid odejdzie. Nie ma mowy! No chyba, żeby iPhonów nikt nie kupował… ale jest zbyt w modzie. Covid również, to my wszyscy go „kupujemy”, więc będzie nadal szeroko promowany…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.