W Czechach zatwierdzono prawo do użycia broni

Opublikowano: 21.06.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2116

Izba Deputowanych (izba niższa) czeskiego parlamentu zatwierdziła w piątek poprawki do konstytucji republiki dotyczące prawa obywateli do obrony życia z bronią w ręku. Za inicjatywą głosowało 141 ze 159 posłów obecnych na posiedzeniu. Poinformowała o tym czeska telewizja.

Nowelizacja konstytucji zostanie wkrótce zatwierdzona przez Senat (izba wyższa).

Praga nie ma wątpliwości co do pozytywnego wyniku głosowania w tej sprawie, ponieważ senatorowie wystąpili z podobną inicjatywą.

W ramach poparcia tej inicjatywy w Czechach rozpoczęto akcję zbierania podpisów pod petycją do władz.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. 3steta 21.06.2021 18:37

  No i bardzo dobrze. Ludzie powinni mieć broń – do obrony swojego życia,terenu. Nieuzbrojony naród to ludzie nastawieni na atak złodzieji,morderców jak i na możliwą przyszłą agresję samego rządu czy jego zapędów totalitarnych.

 2. woma123 22.06.2021 00:44

  HI

  Bandyci zawsze zdobędą broń. Nie pytają nikogo czy to zgodne z prawem. Dlaczego my, zwykli obywatele mamy być bezbronni wobec bandytów? Na policje raczej nie ma co liczyć. Oni się muszą wykazać wpływami do budżetu z mandatów, a nie ochroną ludzi przed bandytami.

  Broń dla każdego (normalnego) obywatela!

  DuDuS

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.