W Bydgoszczy przeciwko wojnie

Opublikowano: 12.03.2023 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 4847

Mimo sądowego zakazu, w sobotę 11 marca o 12.00 na bydgoskim rynku, pod hasłem „Polak w Polsce gospodarzem” zebrało się kilkaset osób, demonstrujących przeciwko angażowaniu się władz państwa polskiego w wojnę na Ukrainie i jego następstwom.

https://www.youtube.com/watch?v=K30PYsVFpX4

Na wstępie organizatorzy podkreślili, że zbierają się niemal dokładnie w 24 rocznicę wciągnięcia Polski do NATO, co ocenili jako uczynione wbrew woli narodu i będące praprzyczyną obecnej wojny na Ukrainie.

Następnie demonstranci żądali zatrzymania realizacji projektu „UkroPolin”, przekonując, że niedługo w Polsce pojawią się miejsca pamięci poświęcone banderowcom. Przekazano apel do Ukraińców, by nie ginęli za anglosaskie interesy.

Podczas wiecu głos zabierali przybyli z całej Polski uczestnicy. Jednoznacznie wypowiadali się przeciwko ukrainizacji, wojennej propagandzie i manipulacjom w mediach.

Mimo zgromadzonych wokół wiecu poważnych sił bezpieczeństwa, policja nie interweniowała.

Autorstwo: TJ
Źródło: MyslPolska.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. emigrant001 13.03.2023 22:15

    Jeśli jankesi będą walczyć z Rosjanami do ostatniego ukraińca to dobrze. Mniej chachłów i kacapów to dla Polski tylko lepiej.
    Gorzej jeśli postanowią walczyć do ostatniego Polaka, na co zarząd bantustanu z pewnością przystanie.
    Jeśli masz takich przyjaciół jak jankesi to wrogowie nie są już potrzebni.

  2. AlbertW41 14.03.2023 04:43

    emigrant001 mylisz sie. Amerykanie uzywaja Ukraincow dla swoich gierek, a Ukraine maja w glebokim powazaniu. Jeden z senatororow amerykanskich powiedzial otwarcie, walka z Rosja bez straty zadnego amerykanskiego zolnierza to swietny interes. Niedlugo wciagna Polske jak Ukraincy sie skoncza, a koniec juz widac po lapankach na calej Ukrainie bo ich narod jakos nie garnie sie do wojny za rezim w Kijowie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.