W Austrii planują przymus „szczepień” i kary za odmowę

Opublikowano: 23.11.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1661

Austria stała się europejską Australią. Nie chodzi jednak o kangury, tylko faszyzm sanitarny, który wprowadzono pod pretekstem walki z wirusem grypopodobnym o śmiertelności grypy sezonowej. W kraju Mozarta trwa już całkowite zamknięcie, kody QR są sprawdzane na ulicach, a od lutego 2022 zapowiedziano przymus szczepień przeciw COVID-19.

Gdy Austria wprowadzi przymus szczepień przeciwko COVID-19, wyprzedzi w tej materii nawet wyjątkowo gorliwie wdrażającą totalitaryzm Australię. Byłby to poziom chiński i pierwszy, niebezpieczny precedens takich zachowań w Europie. Można tylko podejrzewać, że ten swoisty eksperyment będzie bacznie obserwowany, a być może do pierwszego kwartału 2022 roku plan ustawowego przymusu szczepień będzie już rozpropagowany po całej Unii Europejskiej.

Austriacy politycy odgrażają się niezaszczepionym i unikającym kolejnych szczepień. Według ich pomysłu każdy kara za odmowę przyjęcia eksperymentalnego preparatu genetycznego zwanego „szczepionką przeciw COVID-19” ma wynieść aż 3600 euro! Za to osoba dwukrotnie zaszczepiona, który odmówi wstrzyknięcia sobie szczepionek przypominających będzie musiała zapłacić grzywnę w wysokości 1450 euro. Trzeba zaznaczyć, że wciąż mowa tylko o planach austriackich polityków, gdyż nie przegłosowano jeszcze stosownej ustawy.

Rozpoczęty od poniedziałku kolejny lockdown doprowadził w w weekend do prawdziwego szturmu na austriackie sklepy. Ludzie rzucili się kupować wszystko z myślą o nadchodzących świętach, co wygenerowało absurdalną sytuację – wszyscy stłoczyli się w supermarketach aby zdążyć przed wprowadzeniem obostrzeń. Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce w Polsce, gdy nasi rządzący wpadli na absurdalny pomysł zamknięcia cmentarzy. Skutkowało to wielkim zbiorowiskiem dzień przed zakazem i dużą ilością międzyludzkich interakcji.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Uzupełnienie „WOlnych Mediów”

W środę do Sejmu trafi projekt wprowadzenia w Polsce apartheidu sanitarnego. Wymyślił go minister Adam Niedzielski, ale ze względów wizerunkowych rządu PiS-u oficjalnie zgłosił go jeden z posłów.


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Cami 23.11.2021 17:39

  Hahaha,
  a jak najlatwiej zmusic te “bogate” spoleczenstwa, ktore nic nie maja poza wynajetym kwadratem i fura na kredyt jak nie sianem i widmem wywalenia na bruk 🙁

  Z nami tak latwo nie bedzie, bo jeszcze do niedawna “kazdy” byl wlascicielem ziemi, kwadratu, swinki czy kurki – teraz wiecie czemu zaczeli od niszczenia rolnictwa, wciskaja te kredyty/najmy/leasingi, ziarno gmo itp.

  Swoja droga az tyle tam foliarzy jak we Francji ze az takich kar sie musieli chwycic 🙁

 2. kufel10 24.11.2021 01:29

  Kiedyś zapytano Jaruzelskiego co by zrobił na wypadek np strajku powiedzmy że górników, czas ucieka, zegar tyka, Jaruzelski pod presją czasu “YYY … BĘDĘ STRZELAŁ !” 😀

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.