Vril Chefin – odlecieli do Aldebarana?

Opublikowano: 14.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 322

Jest lato 1922 roku. W małej stodole pod Monachium spotykają się przywódcy dwóch potężnych towarzystw okultystycznych. Thule i Vril. Zamierzają opracować międzywymiarową maszynę latającą według planów, które telepatycznie otrzymała silna medium Maria Orsic wspierana przez medium Sigrun od istot zamieszkujących system gwiezdny Aldebarana. Rozpoczyna się era projektów statków kosmicznych podróżujących w wytworzonych przez gigantyczne pole magnetyczne “Białych Dziurach”. Czy faktycznie całe Vril Chefin odleciało w 136 metrowym statku kosmicznym do Aldebarana? Kto kierował projektami? Dlaczego zarzucono projekt Hanebu I? Co widziała w swoich wizjach Maria Orsic?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o