Coraz więcej osób „nagle umiera” na zawały serca

Opublikowano: 28.11.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1740

Przegląd istotnych wiadomości. Nowy trend – straszą ludzi odwiedzaniem lasów, abyśmy zostawili je zwierzętom. Coraz więcej osób umiera „nagle” na zawał serca nie tylko w fotelu czy w domu, ale również podczas jazdy samochodem. Piesi i kierowcy – uważajcie na siebie na drogach! To oczywiście „całkowity zbieg okoliczności”, że były zaszczepione. Nekrologów na „Facebooku” osób, które „nagle odeszły” jest coraz więcej. Pozytywna wiadomość – w Polsce archeolodzy znaleźli w jaskini biżuterię mającą ok. 41 500 lat.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. xc1256 28.11.2021 10:16

    Proszę zapoznać się materiałem Konferencja prasowa patologów w instytucie w Reutlingen.
    https://www.bitchute.com/video/pcOGir88t8uH/
    Ci którzy przyjęli szprycę mam nadzieję że nie zemdleją.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.