Utrudnić Amerykanom zbrojną obronę

Opublikowano: 03.05.2013 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 4

Moment ataku na Amerykę się zbliża. Zanim to jednak otwarcie nastąpi, siły zła, które planują wprowadzenie totalitarnego, rasistowskiego „rządu światowego”, muszą rozbroić dziesiątki milionów posiadaczy broni, którzy są uzbrojeni po zęby. Działania tzw. „Rządu Amerykańskiego”, częściowo Kongresu oraz służb i armii, które ewidentnie nie pracuje w zgodności z Konstytucją i w interesie Amerykanów, wskazują na niemal totalne przejęcie władzy w tej największej dotąd oazie wolności w historii ludzkości. Wolność nie jest jednak celem światowej masonerii, ich celem jest depopulacja i rasistowski „nowy Babilon”.

Aby dokonać realizacji „ostatecznych planów”, o których mówi się tajemniczo w Protokołach Mędrców Syjonu, należy pozbawić nas możliwości obrony. Europa jest bezbronna, w Azji i Afryce dawno już ludzie żyją na skraju nędzy, można ich bezkarnie mordować. Tylko Ameryka Północna, mimo ludobójstwa korporacyjnego za pomocą opieki „medycznej”, żywności czy oprysków chemicznych, nadal ma zdolność przeciwstawienia się syjonistycznej hołocie.

Zamach na WTC był pretekstem do wprowadzenia poważnych ograniczeń wolności i zainicjowania wojen korzystnych głównie dla Izraela. Jednak pierwsza (wolność słowa) i druga (wolność posiadania broni) poprawki do Konstytucji mają się nadal dobrze i zdradziecki prezydent Obama nie ma szans na ich obalenie za pomocą „rozkazu wykonawczego” (“executive order”), którego to użył już wiele razy przeciwko Amerykanom w niezgodzie z Konstytucją. Co z tego, że wprowadzone będą totalitarne prawa, jeśli nie będzie ich można realizować, z uwagi na zdolności obronne społeczeństwa?

Stąd też zaplanowano i zrealizowano szereg operacji fałszywej flagi, takich jak strzelaniny, a ostatnio „zamach” w Bostonie.

Po 2 tygodniach od tej medialnej masakry, można znaleźć szereg ciekawych analiz, które dowodzą, że była to operacja fałszywej flagi. Dużo na ten temat podaje największa niezależna agencja informacyjna Infowars.com Alexa Jonesa, jednak dzisiaj oprzemy się na stronie Jima Stone’a, który skrótowo przedstawia kilka istotnych faktów, które mogą rzucić światło na to kto naprawdę stoi za zamachem w Bostonie.

TO BYŁY ĆWICZENIA

Nawet dla niezbyt zorientowanego, od razu nasuwają się takie pytania jak – dlaczego natychmiast nie było karetek pogotowia ratunkowego? Straży pożarnej?

Stone odpowiada: bo to były ćwiczenia z udziałem aktorów, które były anonsowane przez głośniki przed wybuchem. Karetki i straż pożarna nie przyjeżdżały, gdyż zostały uprzedzone o tym, że będą fałszywe alarmy. Wybuchy też nie były groźne – były to bomby dymne.

Jakie fakty demaskują bostoński „zamach” jako operację fałszywej flagi? Według Jima Stone’a są to m.in.:

1. Drugi wybuch na patio restauracji „Forum” nie mógł być dziełem Dzokhara Tsarnaeva, który stał wtedy pomiędzy ludźmi z plecakiem. Media zafałszowały sprawę podając, że bomba wybuchła na zewnątrz restauracji (patrz TUTAJ)

2. Człowiek z „kością na wierzchu” był aktorem, któremu przypadkowo fałszywa noga odpadła i policja musiała ją przymocować, co widać na nagraniu z kamery (patrz TUTAJ).

3. Matka, która na nagraniu wideo skarżyła się policji, że jej syn jest całkiem nagi po tym jak została aresztowana, a następnie w sposób oczywisty ją zamordowano.

4. Zamachowiec nr 1 ucieka bez problemu z łodzi, po czym nagle nie może mówić gdyż w żydowskim szpitalu podcięto mu gardło.

5. Wszystkim rannym pomocy udziela ten sam żydowski szpital.

6. Starszy Czeczen pojawia się w mundurze, podczas gdy jego młodszy brat w stroju cywilnym – ten starszy był oczywistym agentem w zamachu.

7. Jak to jest możliwe, że młodszy brat (19 letni) miał najnowszy model Mercedesa i się wszystkim chwalił na swoim koncie Twittera, że pieniądze nie są dla niego problemem? Nie był jednak dobrze poinformowanym agentem, gdyż bębnił prawdę o zamachu na WTC. Za to go zamordowano.

8. Świadkowie, którzy widzieli jak policja przejechała brata samochodem.

9. Na różnych zdjęciach plecaki, w których rzekomo umieszczono bomby są w różnych kolorach.

10. Na zdjęciach wszędzie widać opakowania z fałszywą krwią.

11. Miejsce zostało specjalnie już po „zamachu” po to żeby lepiej wyglądało na zdjęciach.

11. Niektóre zdjęcia były poprawiane, wiele „zniknęło” po publikacji.

13. DHS (Department of Homeland Security) przed zamachem ogłosił w internecie, że poszukuje aktorów w Bostonie z amputowanymi kończynami, oraz ludzi, którzy mogli by się zgłosić z postrzępionymi ubraniami. Gdy to ujawniono, strona została szybko wymazana aż do archiwów z roku 2009, potem nawet do 2005.

14. Zniknęły także kopie Google. Podobne „zapotrzebowanie” na aktorów przez DHS było też w przypadku masakry w Sandy Hook. Też zostało usunięte z Google (patrz TUTAJ i TUTAJ).

14. Whistleblower (osoba z wewnątrz, która ujawnia konspirację) ujawnił, że zamach był oszustwem, którego celem ma być ograniczenie w dostępie do prochu strzelniczego oraz nabojów.

Można się więc zapytać skąd ofiary, wybite okna i inne uszkodzenia jak po wybuchach? Stone podejrzewa, że obok ćwiczeń miały miejsce też autentyczne wybuchy i w związku z tym były autentyczne ofiary.

W “ZAMACHU” UŻYTO SPRAWDZONYCH AGENTÓW-AKTORÓW

Jim Stone udowadnia to na podstawie zdjęć „trzech oficerów” (proszę porównać na stronie Jima www.jimstonefreelance.com). Plecaki, które ci „oficerowie” mieli na początku, gdzieś tajemniczo zniknęły na zdjęciach gdy uciekają z miejsca wybuchu. Dlaczego nie znaleźli się wśród podejrzanych

Stone twierdzi, że to nie muzułmanie są winni zamachowi. Spójrzmy zresztą na twarz jednego z tych „policjantów” (po lewej). Ciekawa facjata, skąd takie znamy?

WHISTLEBLOWER UJAWNIŁ KONSPIRACJĘ 16 KWIETNIA

Przerażony członek komisji „bezpieczeństwa” ujawnił , że ma się wydarzyć coś co będzie wynikiem 2-miesięcznej pracy tej komisji. W coś co się wydarzy wrobiony zostanie młody człowiek – nastolatek, lub co najwyżej 20-latek, z tego względu iż młodzi ludzie są niestabilni. Zostanie u niego w domu znaleziona broń i proch i książka NRA (National Rifle Organization – największa amerykańska organizacja posiadaczy broni), co spowoduje ograniczenia w sprzedaży tychże. Ograniczona zostanie także sprzedaż amunicji, gdyż proch z niej może być użyty do wytwarzania bomb. Whistleblower dodał, że „nie może nic zrobić, gdyż grozi mu to utratą pracy lub nawet uwięzieniem. Nie wolno jednak popuszczać tym co realizują takie fałszywe zamachy. Rzekomy zamachowca zostanie ujęty w ciągu kilku dni, a obława planowana jest na piątek”.

IZRAEL STOI ZA ZAMACHEM W BOSTONIE

Stone uważa, że za zamachem stoi Mossad i Izrael. Podobną opinię wyraził wydawca Kevin Barett z „Veterans Today” (patrz TUTAJ) . Okazuje się, że w Bostonie „pomocy” udzielała policja izraelska, co oznacza, że musiało to być wcześniej zaplanowane, zanim jeszcze wybuchły „bomby”. Tak więc Izrael musiał być autorem terroru. Muzułmanie byli potrzebni, gdyż przeciętny Amerykanin nie uwierzyłby w szalonego białego posiadacza broni.
Generalnie chodzi jednak o ograniczenie dostępu do amunicji i prochu, dlatego też media przestały mówić o muzułmanach – Czeczeni są biali, a nie śniadzi jak Arabowie z Bliskiego Wschodu. Tak więc byli wygodni, gdyż każdy w telewizji mógł widzieć „białego”. Zauważmy, że ścierwomedia w Polsce bardzo rzadko wspominają, że „zamachowcami” byli Czeczeni.

Istotne może być, że atak medialny na proch strzelniczy po raz pierwszy pojawił się w prasie izraelskiej.

JEDEN AKTOR WYSTARCZY BY UDOWODNIĆ, ŻE BYŁA TO OPERACJA FAŁSZYWEJ FLAGI

Tym aktorem jest prawdopodobnie Nick Vogt ofiara wojny w Afganistanie, który utracił nogi w 2011 roku. Pokazywano go na zdjęciach z Bostonu, gdy był wieziony na wózku z „urwanymi nogami” nie wykazując jednak na twarzy ani bólu, ani przestrachu – raczej lekki uśmiech. Gdy historia Nicka została ujawniona w necie, znaleziono podobną osobę Baumana. Jednak nawet pobieżna analiza zdjęć wykazuje, że nie mógł to być Bauman – ma całkowicie inne włosy i linię czoła, jest też młodszy. Natomiast zdjęcia Vogta mówią wszystko, szczególnie to na łóżku z kośćmi nóg.

FAŁSZYWA KREW, JAK W HOLLYWOOD

Stone o tym tylko wzmiankuje, ale świetna analiza ze zdjęciami jest na YouTube – “New Evidence That Boston Bombings Was Staged Please Watch” (“Nowe dowody na to, że zamach w Bostonie był inscenizacją” – patrz TUTAJ). To nagranie znika z YouTube, ale na szczęście pojawiają się kopie.

Autor przedstawia zdjęcia, o których ścierwomedia wolą nie wspominać. Wyraźnie widać pojemniki ze sztuczną krwią, jaką wykorzystuje się przy produkcjach filmowych. Ta „krew” jest dostępna w sprzedaży przez internet. Przy okazji prezentuje nagranie wideo z inscenizacji scen wojennych oddziałów specjalnych i armii. Wykorzystywani są w nich odpowiednio ucharakteryzowani ludzie bez nóg i rąk – tak by wszystko wyglądało jak najbardziej realistycznie. Celem jest uniknięcie traumy przez żołnierzy w rzeczywistych potyczkach wojennych.

Ale się dajemy nabierać!

Źródło: Monitor Polski

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
jestemtu
Użytkownik
jestemtu

Oni tam kręcili film o bohaterskich żołnierzach usmarine, a jakiś pismak zaraz podniósł krzyk że to zamach :)

INVESTOR
Użytkownik

Część informacji jest bynajmniej zastanawiająca. Np.: Tyle białego dymu, że od razu widać akcję dla przy kłucia uwagi; Ruska gazeta pisała nawet, że Starszy z braci przebywał w Gruzji na szkoleniach sponsorowanych przez amerykańską fundację; Żadne z czterech głównych mediów w USA nie podawało prawdziwych informacji( Associated Press, New York Post, NBC, CNN ).
Na terenie “suwerennego państwa” przy zabezpieczeniu tego maratonu “pomagała” izraelska policji? To od razu śmierdzi Fałszywą flagą!
Współczucia dla przypadkowych ofiar i nieświadomych amerykanów. Może ludzie z NSA i CIA w końcu przestaną sponsorować zamachy we własny kraju. A Banksterą w to graj. Większy zysk.
Wszystko w 11 minut.
http://www.youtube.com/watch?v=GcxmAunB4Ck&feature=youtube_gdata_player

egzopolityka
Użytkownik

Jak powiedział Alex Collier, zapis do konstytucji USA o prawie do posiadania broni został tam umieszczony za namową przedstawicieli pewnej cywilizacji pozaziemskiej, która przewidywała co teraz będzie się działo i chciała dać możliwość obrony obywateli przed dyktaturą ich własnego rządu.