Ustawy chroniące naturę w Kalifornii zagrażają ludziom

Opublikowano: 16.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2

Paweł Cetliński mówi o pożarach w Kalifornii. Strażacy muszą pracować przy ich gaszeniu na okrągło. Sytuację mogą pogorszyć zapowiadane na dzisiaj silne wiatry. Gość „Popołudnia Wnet” komentuje, że władze stanowe zrobiły niewiele, by zapobiec kataklizmowi. Paweł Cetliński mówi o tym, że powodem pożarów są burze, które normalnie o tej porze w Kalifornii nie występują. Poruszony zostaje również temat niszczenia tam wodnych w Kalifornii oraz sytuacji epidemicznej stanu. Większość szkół prowadzi nauczanie w trybie zdalnym.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o