USA zawalili wycofanie się z Afganistanu

Opublikowano: 06.09.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1071

Jacek Przybylski komentuje najnowsze wystąpienie Joe Bidena, które miało na celu zakomunikowanie, że ewakuacja współpracowników z Afganistanu zakończyła się sukcesem. Redaktor decyzję o wycofaniu się sił amerykańskich z Afganistanu ocenia jednoznacznie negatywnie podkreślając, że pozostawili oni tam sprzęt o ogromnej wartości. Wypowiedzi Bidena mają charakter optymistyczny i sugerują pewien stopień samozadowolenia. Społeczeństwo amerykańskie według najnowszych sondaży ocenia jednak jego działania negatywnie – stosunek krytykujących do aprobujących nie jest jednak miażdżący. Gość „Popołudnia Wnet” zaznacza, że działania rządu Stanów Zjednoczonych zwiastują ogromne problemy osób powiązanych, które pozostały na terytorium Afganistanu. Jacek Przybylski jest zdania, że Biden nie będzie ubiegać się o kolejną kadencję. Zbliżają się również wybory parlamentarne, w których zdaniem redaktora sporo ugrać mogą Republikanie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.