Duda złoży wyjaśnienia Bidenowi

Opublikowano: 01.06.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1417

To nie żart! Rząd Stanów Zjednoczonych jest zaniepokojony sytuacją w Polsce związaną z ustawą wprowadzającą totalitaryzm. Duda będzie składać Bidenowi wyjaśnienia.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. LichoNiespi 01.06.2023 12:55

    Duda zrobi laske Bidenowi….nie posiadam polskiego slownictwa i laska a laska to ta sama pisownia

  2. replikant3d 06.06.2023 16:11

    Oho! ,,WŁAŚCICIEL,, jest niezadowolony z nadgorliwości sługi. Więc wzywa go na ,,dywanik,,

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.