USA na skraju bankructwa?!

Opublikowano: 15.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Wideo

Liczba wyświetleń: 3244

Lista tematów: upadek kolejnego banku w USA (00:34), kolejne zwolnienia w USA (05:35), niemiecki bank oszukiwał polskich klientów (09:34).

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Komzar 16.03.2023 06:59

    Na razie trudno rozgryźć te ruchy ale na pewno to jakaś gra.
    Mówienie, że brakuje na pokrycie depozytów jest w obecnym systemie śmieszne, bo wszystkie pieniądze było dosłownie wpisane jako cyferki w komputery. Więc dosłownie jednym podpisem rząd może wypłacić (przelać na inne konta) dowolne kwoty z upadającego banku komercyjnego. Może tak zrobić, ponieważ dokładnie to samo robi wpisując tak zwany deficyt budżetowy.

  2. Aaron Schwarzkopf 16.03.2023 07:36

    To są pierwsze jaskółki konkretnego procesu. Uwalić mniejsze banki, aby całą władzę nad pieniądzem miały banki centralne. Stąd już tylko krok do CBDC i likwidacji gotówki. Próbkę mieliśmy niedawno w Nigerii, póki co nieudaną, ale nie ostatnią.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.