USA finansują przemyt imigrantów do Europy?

Opublikowano: 18.08.2015 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 438

Nasz kontynent jest dosłownie zalewany przez uchodźców z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu a przemyt imigrantów stał się dobrze opłacalnym biznesem. Szacuje się, że przemytnicy biorą tysiące dolarów za transport jednej osoby do Europy. Jednak skąd ci biedni ludzie, którzy uciekają ze swoich krajów w poszukiwaniu lepszego życia, mogą mieć aż tyle pieniędzy?

Magazyn “Info Direkt”, który powołuje się na informacje z wewnętrznego raportu austriackiego wywiadu wojskowego, twierdzi, że amerykańskie organizacje mają płacić duże ilości pieniędzy przemytnikom, którzy ułatwiają nielegalnym imigrantom przedostanie się do Europy. W zależności od regionu i organizacji, przemytnik może zarobić od 7 do nawet 14 tysięcy euro za osobę!

Wyjaśniałoby to zatem kto opłaca przemytników, skoro uchodźców zwyczajnie nie byłoby stać na taką podróż – nie na tak wielką skalę. Stany Zjednoczone oskarżane są już o prowadzenie wielu tajnych działań – obalanie rządów przy pomocy kontrolowanych rewolucji, wspieranie terrorystów z ISIL a teraz również o wspieranie masowej imigracji na nasz kontynent. Jeśli to jest prawda, to co USA chce w ten sposób osiągnąć?

“Info Direkt” kontynuuje, że niektóre osoby są gotowe udzielić wiarygodnych informacji na ten temat ale jedynym warunkiem jest zachowanie anonimowości. Nikt nie chce aby dane osobowe zostały podane do publicznej wiadomości. Na końcu artykułu pojawił się apel aby dziennikarze i funkcjonariusze policji oraz wywiadu brali aktywny udział w dochodzeniu w tej sprawie i poszukiwaniu informacji, odnoszących się do powyższych oskarżeń.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: Info-Direkt.at
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Z każdą nową taką wiadomością wszystko zaczyna się układać w jedną całość.

lboo
Użytkownik
lboo

Nie trudno sobie wyobrazić w jaki sposób ci emigranci mają odpraować swój dług, bo chyba nikt nie wierzy że to bezinteresowna pomoc.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

@lboo

Nie wszyscy imigranci łapią się na tą pomoc.
Co to jest miliard czy tam dwa dla USA aby nadal destabilizować kraje Arabskie oraz siać niechęć i niepokoje w europie( aby obywatele nie sprzeciwiali się ciągłym zbrojeniom) ?
W znaczeniu globalnym tej sztucznie wywoływanej wojnie to są groszowe sprawy.

lboo
Użytkownik
lboo

@dagome12345:
“Nie wszyscy imigranci łapią się na tą pomoc.”

Też tak myslę, łapią sie ci którzy nadają się do tego co im zlecono.

Qbkinss
Użytkownik
Qbkinss

chcą nam poprawić demografię, a oficjalnie nie mogą tego robić

Qbkinss
Użytkownik
Qbkinss

@lboo
nie przesadzaj, sugerujesz, że wszyscy imigranci są przeszkoleni jak destabilizować Europę? ;0
to normalne, że jest masa ludzi z bliskiego wschodu, która chce uciec do bardziej rozwiniętej części świata

lboo
Użytkownik
lboo

@Qbkinss:

“nie przesadzaj, sugerujesz, że wszyscy imigranci są przeszkoleni jak destabilizować Europę?”

Nie sugeruje i wcale nie muszą być przeszkoleni. Wystarczy że odpowiednio się ich dobierze, reszta to “dług wdzięczności” i rodzina w kraju ojczystym.

Myslisz ze jak przyjdzie sygnał to za drobną opłata nie pójdą na demonstracje?
Nawet jak pójdzie 10% to i tak wystarczy.

“to normalne, że jest masa ludzi z bliskiego wschodu, która chce uciec do bardziej rozwiniętej części świata”

Taka normalna masa o której piszesz siedzi cicho i uczciwie pracuje żeby wyżywić swoją rodzine na obczyźnie czy w kraju rodzinnym. Siedzą cicho bo jeśli wyłożyli ostatnie pieniędze na to żeby dostać sie do kraju “dobrobytu” to ostatnią rzeczą jaką chcą to jest żeby ich stamtąd deportowali.
Jak widać oprócz tych normalnych jest grupa która narzuca swoje obyczaje, a nic ma prawa panujące w kraju pobytu i robi jak najwięcej szumu, jak myslisz, dlaczego się nie boją konsekwencji… ?

Qbkinss
Użytkownik
Qbkinss

@lboo
“Myslisz ze jak przyjdzie sygnał to za drobną opłata nie pójdą na demonstracje?
Nawet jak pójdzie 10% to i tak wystarczy.”
Nie wiem o co chodzi z płaceniem imigrantom za chodzenie na jakieś demonstracje, ale wiem, że jak ktoś nie ma roboty, nawet tu, to za parę groszy też by poszedł na demonstracje..

“Taka normalna masa o której piszesz siedzi cicho i uczciwie pracuje żeby wyżywić swoją rodzine na obczyźnie czy w kraju rodzinnym. Siedzą cicho bo jeśli wyłożyli ostatnie pieniędze na to żeby dostać sie do kraju „dobrobytu” to ostatnią rzeczą jaką chcą to jest żeby ich stamtąd deportowali.
Jak widać oprócz tych normalnych jest grupa która narzuca swoje obyczaje, a nic ma prawa panujące w kraju pobytu i robi jak najwięcej szumu, jak myslisz, dlaczego się nie boją konsekwencji… ?”

Nie boją się konsekwencji? zacznijmy od tego, że są ludzie na całym świecie, którzy nie boją się niczego, drugim powodem może być to, że deportacja nie jest tak dotkliwa, nie ucina im się rąk i nóg na do widzenia.
Patologie w ich społecznościach za granicami “macierzy” co prawda występują bardzo często, dosyć długo również się aklimatyzują, ale kiedy zastanowić się nad tym dłużej to całkowicie nie ma w tym nic dziwnego, tacy ludzie pochodzą często z terenów objętych wojną, bez infrastruktury, bez sprawnej administracji, duża część imigrantów nie zna angielskiego, a dochód często nie przekracza 50$ na miesiąc. To już jest dzicz i patologia sama w sobie..
Jednak kiedy spotyka się muzułmanów za granicą, którzy już powiedzmy od 2 czy 3 pokoleń są w jakimś kraju to ciężko ich nazywać problemem, tacy ludzie się ukulturalnili i oprócz ciemnej karnacji, jakichś luźnych pozostałości kulturalnych i obrzędu religijnego niczym się nie różnią od tubylców. Chyba, że ma się do czynienia z jakimiś fanatykami religijnymi, a tych nie ma znowu zbyt dużo. Po dwóch pokoleniach w kulturze europejskiej nawet wieprzowina i piwo zaczyna im smakować.
W imigrantach nie ma nic złego, ale trzeba kontrolować ich napływ i rozmieszczenie, w następnych latach, podejrzewam, że utrzyma się ten sam trend, zwiększą się nakłady na administrację związaną z imigrantami i będą wpychać ich do krajów takich jak Polska gdzie nie ma ich aż tak dużo.

lboo
Użytkownik
lboo

@Qbkinss:

“deportacja nie jest tak dotkliwa”
“a dochód często nie przekracza 50$ na miesiąc”

To już prosta matematyka pozwala obliczyć ile trzeba odkładać na powrót jeśli przewoźnikowi trzeba zapłacić kilka tys $. Czy to nie jest dotkliwe? Pewnie na taki transport pracując uczciwie trzeba by tyle pracować co u nas na mieszkanie.
A uciekają przed głodem i ubóstwem, jak dodasz do tego informacje kto te kraje w biedę i ubóstwo wpędził (chyba ze wierzysz ze są sami sobie winni..) to wychodzi dość oczywisty obraz sytuacji.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

@Qbkinss

Generalnie to się zgadzam z tym co piszesz jednak mam pewne “ale” do ukulturalnienia ludzi po 2-3 pokoleniach.
Zachodnie siły bardzo sprytnie wykorzystały dzieci imigrantów, bo to właśnie one stanowią trzon wszelakich protestów w Anglii czy Francji. Matka i ojciec już dawno nie noszą swoich ojczystych strojów(normalnie piją alkohol itd), a tu nagle córka , która nigdy nie była na bliskim wschodzie ubiera burkę :) I krzyczy aby wprowadzić szariat :)